Sukces ukoronowany nagrodą „Lider najwyższej jakości kolorowej odzieży medycznej”, czyli o marce Medora słów kilka

Październikowa gala magazynu Businesswoman&life nie była pierwszą okazją do odebrania prestiżowej nagrody przez Ewę Małgorzatę Wiertelak, prezesa i twórcy marki MEDORA. Podczas wydarzenia, 17 października 2020 r. właścicielka marki MEDORA odebrała nagrodę „Lider najwyższej jakości kolorowej odzieży medycznej” w konkursie Polish Businesswoman Awards. Sukces jest dowodem ciężkiej pracy i zaangażowania twórczyni marki oraz zespołu wyjątkowych pracowników.

 

 

 

O matce sukcesu słów kilka

Ewa Małgorzata Wiertelak od 2006 roku tworzy markę MEDORA, która swoją jakością i innowacyjnością zmienia wygląd polskiego personelu medycznego. Pełna pasji, uśmiechu i optymizmu właścicielka marki swoim pozytywnym podejściem i profesjonalizmem sprawia, że w polskich szpitalach, klinikach, prywatnych placówkach medycyny estetycznej oraz stomatologii personel prezentuje się stylowo, kolorowo i nie zniechęca pacjentów zszarzałą bielą ogromnych fartuchów. Pani Wiertelak ubiera nie tylko personel medyczny, ale i aktorów, wcielających się w role medyków w popularnych, polskich serialach. Laureatka nagrody „Złota siódemka 2017” oraz licznych nagród, zdobytych w 2019 r. („Vip Biznesu”, „Kobieca marka roku”) jest osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Marzec 2020 roku przyniósł dowody docenienia w postaci dyplomu i statuetki „Firma na medal” oraz nagrody „Top Firma” przyznanej przez Instytut Zarządzania Jakością.

Sukces firmy, a komfort pracowników służby zdrowia

Marka MEDORA, założona w 2006 roku przez Ewę Małgorzatę Wiertelak stała się liderem w branży odzieży medycznej. Produkowana odzież medyczna wyróżnia się na tle ofert, przedstawiających odzież medyczną jako bezkształtne, monokolorystyczne produkty, których zadaniem jest jedynie ochrona przed szkodliwym wpływem substancji na skórę użytkownika.

Marka MEDORA stała się trendsetterem w branży i z dumą tworzy nowy wygląd pracowników służby zdrowia w największych, krajowych placówkach dziennej i stacjonarnej opieki medycznej. Współpraca z najznakomitszymi projektantami owocuje innowacyjnością, doskonałym dpasowaniem do sylwetki oraz komfortem noszenia produktów. Odzież medyczna może być stylowa i komfortowa, a zszarzałym uniformom mówimy stanowcze NIE!

Czym wyróżnia się odzież medyczna marki MEDORA?

Nagrodzona marka wyróżnia się najwyższą jakością produktów oraz unikalną stylistyką, która wyznacza trendy na rynku odzieży medycznej. Stylowe produkty marki MEDORA, takie jak fartuchy, bluzy, żakiety, spodnie, spódnice i sukienki medyczne dostępne są w intensywnych kolorach oraz w stylistyce, zapewniającej komfort i nienaganną prezencję.

Odzież medyczna marki MEDORA nie bez przyczyny jest wiodącą marką w segmencie odzieży medycznej. Pani Ewa Wiertelak wraz z zespołem wiedzą, jakie są oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pracownicy służby zdrowia spędzają w odzieży medycznej wiele godzin każdego dnia, a marka MEDORA dostarcza im produkty, w którym nie tylko wyglądają doskonale, ale czują się komfortowo. Nowoczesny krój i gustowna kolorystyka to strzał w dziesiątkę!

Najwyższa jakość, nowoczesne tkaniny, oferowane przez markę pani Ewy Wiertelak

Tworząc markę MEDORA, pani Ewa Małgorzata Wiertelak wykazuje się dbałością o personel medyczny, który potrzebuje odzieży wytrzymałej, komfortowej i doskonale wyglądającej. Odzież taliowana, o zwężanym kroju spodni, wpisująca się stylem w wygodne ubrania, które nosimy na co dzień, wykonana jest z materiałów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Tkanina, powstała z połączenia bawełny z poliestrem jest niezwykle wytrzymała, w pewnym stopniu nawet na podchloryn. Można prać ją w temperaturze do 95 ̊C, dlatego gwarantuje sterylność.

Mieszanka bawełny i poliestru w równych proporcjach jest tkaniną, którą pierze się w temperaturze do 60 ̊C i wykazuje się lekkością oraz przewiewnością, większą niż w przypadku pierwszej tkaniny.

Wykorzystywana w produkcji odzieży marki MEDORA tanina lyocel Tencel®, wykonana z włókien celulozowych drzewa eukaliptusowego pozwala regulować temperaturę ciała zarówno latem, jak i zimą.

Tkanina ze stretchem, wykorzystywana głównie do produkcji spodni medycznych jest nie tylko elastyczna, ale nie farbuje podczas prania.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: