Sposoby na odprężenie – Aroma Home SPA Series

Stres, napięcie, szybkie tempo życia sprawiają, że potrzebujemy zwolnić i się zrelaksować. Coraz bardziej doceniamy aromaterapię. Piękne zapachy oddziałują na nasz nastrój, samopoczucie, zdrowie. Wykorzystajmy zatem zmysł węchu, by się lepiej czuć, sięgając po jedną z naturalnych świec z wosku sojowego Aroma Home SPA Series.

 

 

 

Do wyboru mamy cztery świece w minimalistycznym opakowaniu z czystego, prostego szkła. Sojowy wosk pali się bardzo długo, bo aż 35 godzin, nie uwalniając szkodliwych substancji, a bawełniany knot spala się spokojnym, miarowym płomieniem. Świece uwalniają piękne aromaty, które sprzyjają odprężeniu, uspokojeniu, poprawie nastroju.

Aroma Home Quiet Night SPA Series

Naturalna świeca z wosku sojowego, której zapach relaksuje i uspokaja, gwarantuje zdrowy sen. Wystarczy zapalić ją wieczorem i zamknąć oczy. Otoczy cię piękny zapach sprzyjający wyciszeniu myśli i zmniejszeniu napięcia psychicznego. Świeca nie uwalnia szkodliwych substancji, spala się czystym, spokojnym płomieniem.

 • nuta głowy: miód, cytryna, bergamotka
 • nuta serca: lawenda, rozmaryn, benzoes
 • nuta bazy: mech dębowy, fasola tonka, drzewo cedrowe

Cena 49,99 zł

Aroma Home Wake Me Up SPA Series

Naturalna świeca z wosku sojowego o zapachu, który poprawia nastrój, dodaje energii i jest wspaniałym sposobem na rozpoczęcie pięknego dnia. Zapal ją po przebudzeniu, niech dom wypełni aromat dodający siły i optymizmu. Świeca nie uwalnia szkodliwych substancji, spala się czystym, spokojnym płomieniem.

 • nuta głowy: bergamotka, grejpfrut, kardamon
 • nuta serca: paczula, czarny pieprz, różowe jagody
 • nuta bazy: wetyweria, benzoes, drzewo cedrowe

Cena 49,99 zł

Aroma Home No Stress SPA Series

Naturalna świeca z wosku sojowego, której zapach odgania stres, uspokaja i koi. Sprawia, że otacza nas ciepła i słodka atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi. Wystarczy zapalić ją po powrocie do domu i pozwolić myślom swobodnie odpłynąć. Świeca nie uwalnia szkodliwych substancji, spala się czystym, spokojnym płomieniem.

 • nuta głowy: cytryna, gałka muszkatołowa, kolendra
 • nuta serca: paczula, tuberoza, ylang-ylang
 • nuta bazy: wanilia, drzewo sandałowe

Cena 49,99 zł

Aroma Home Breathe SPA Series

Naturalna świeca z wosku sojowego, która roztacza piękny, czysty zapach skłaniający do zwolnienia obrotów i odpoczynku. Zapal ją zawsze wtedy, gdy czujesz podenerwowanie czy zmęczenie. Weź głębokie wdechy i poczuj jak napięcie odpływa. Świeczka nie uwalnia szkodliwych substancji, spala się czystym, spokojnym płomieniem.

 • nuta głowy: bergamotka, grejpfrut, mięta pieprzowa
 • nuta serca: jaśmin, biała herbata
 • nuta bazy: piżmo, mech morski, drzewo

Cena 49,99 zł

Linia Aroma Home SPA Series jest dostępna w internetowym sklepie https://aromame.eu/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: