Skuteczny sposób na odchudzanie od czego zacząć?

Zabierają się za odchudzanie warto zacząć od podstaw. Wiele osób zaczyna od szukania odpowiedniej dla siebie diety, przekopując się przez te najbardziej popularne diety, jak dieta dukana czy też kopenhadzka, dieta kapuściana itd, wiele osób nie wie że tego typu diety są dla nich nie odpowiednie. Więcej na temat diet oraz suplementów wspomagających odchudzanie przeczytasz tutaj: http://www.smedyczny.pl/.

 

 

Odchudzanie warto zacząć od przeanalizowania swoich nawyków żywieniowych czyli tego co i kiedy jemy oraz w jakich ilościach. Na każdym produkcie jest podane ile dany produkt ma kcal, warto zliczyć ile zjadamy kcal choćby z jednego dnia, tak mniej więcej co da nam obraz ile kcal zjadamy a jakie jest nasze zapotrzebowanie.

Deficyt kaloryczny

Dla kobiet zapotrzebowanie kaloryczne wynosi średnio ok 2000 kcal, czyli wypijając jedną cole dziennie to ok  500 kcal, do tego śniadanie kilka kanapek to ok 400 , do tego obiad średnio ok 700 kcal, plus jakieś przekąski pomiędzy posiłkami to ok 400 kcal i pozostaje kolacja ok 400 kcal i wychodzi nam 2400 kcal , to bardzo prosty przykład pokazujący że nadwyżka do 400 kcal które nam się odłoży.

Jak schudnąć 5 kg w miesiąc ?

I tak w skrócie na tym polega odchudzanie. Zamiast szukać specjalnej diety, wystarczy ograniczyć spożywane kcal, cole zastąpić wodą i już robi się deficyt kaloryczny czyli chudniemy. Brzmi skomplikowanie ale jest to na prawdę proste, na tej stronie dowiesz się bardziej szczegółowo o co chodzi http://meridiasprzedam.plom.pl/

Jaka jest najskuteczniejsza dieta?

A diety dukana  min są dietami wysoko białkowymi, gdzie gdy nie masz dużo wysiłku fizycznego, obciążasz wątrobę białkiem, które nie może być budulcem ponieważ nie masz aktywności fizycznej. Podobnie z innymi dietami, które są nie odpowiednie dla wielu osób.

Czy odchudzanie jest trudne?

Odchudzanie należy rozpocząć od tego w czym taki problem z nadwagą, czy problemem są posiłki czy też mogę brak ruchu choćby drobnego 30 minutowego spaceru, który pozwolił by spalić ok. 300 kcal.

Odchudzanie nie jest trudne o ile zrozumiesz w czym jest problem i jak go rozwiązać. Wystarczy czasem zmienić kilka drobnych błędów żywieniowych żeby waga sama zaczęła spadać.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: