Skin IQ – profesjonalna Klinika Kosmetologii Estetycznej

Skin IQ to profesjonalna Klinika Kosmetologii Estetycznej mieszcząca się w Radomiu. Tworząc to miejsce zadbałam o każdy najdrobniejszy szczegół tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

 

Projektując wnętrze Kliniki zależało mi na tym, aby była to przestrzeń przytulna i elegancka. Recepcja to jednocześnie wygodny salonik dla naszych gości, w którym można komfortowo odpocząć po zabiegu i napić się ulubionego napoju z naszego Menu. Ponadto każdy gabinet także został przygotowany z troską o komfort naszych klientów. W każdym z nich znajduje się przestrzeń do przeprowadzania konsultacji kosmetologicznych, miejsce do przechowywania rzeczy klienta na czas zabiegu, a dwa gabinety posiadają prysznic.

Konsultacja kosmetologiczna to podstawowy punkt pierwszej wizyty w Klinice Skin IQ. To ona stanowi podstawę do ułożenia indywidualnego Beauty Planu zarówno jeśli chodzi o zabiegi na twarz jak i o modelowanie sylwetki. Dodatkowo podczas konsultacji analizujemy pielęgnację domową klientów oraz układamy ją tak aby wyjść naprzeciw aktualnym wyzwaniom skórnym naszych podopiecznych. Należy pamiętać, że odpowiednio ułożona pielęgnacja domowa to także klucz do skutecznych terapii gabinetowych.

W naszej ofercie można znaleźć kompleksową pielęgnację twarzy oraz terapie skór problemowych. Dodatkowo naszym dużym atutem jest praca przy wykorzystaniu najnowszych technologii hi-tech zarówno przy zabiegach na twarz oraz przy modelowaniu sylwetki.

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty medyczne CE. W ofercie Kliniki Skin IQ można znaleźć zabiegi terapeutyczne bardziej inwazyjne. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa oraz Stymulatory tkankowe.

Preparaty których używamy do tych zabiegów są preparatami certyfikowanymi. Nie uznajemy w tym przypadku żadnych kompromisów gdyż zależy nam na bezpieczeństwie oraz na wspaniałych efektach zabiegowych.

W Skin IQ istnieje także Strefa Relaksu w której każdy znajdzie dla siebie odpowiedni masaż lub rytuał pielęgnacyjny na ciało. Kosmetologia to moja pasja a Klinika jest spełnieniem moich marzeń dlatego oprócz cudownego wnętrza, profesjonalnej oferty zabiegowej, zadbałam także o wybitną obsługę klienta.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia Kliniki Skin IQ i skorzystania z naszych usług, które podkreślą piękno każdego klienta, a także przyniosą relaks i odpoczynek.

Do zobaczenia w Klinice Skin IQ, Agnieszka Borkowska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: