Rozgrzewające zapachy na jesienno-zimową aurę od House of Sillage

Kiedy letnią aurę zastępuje jesienny chłód, to nie tylko czas na zmianę garderoby. Zwiewne sukienki i lniane koszule zastępują wełniane płaszcze i kaszmirowe szale, a lekkość i beztroska wakacji stopniowa przekształca się w pragnienie otulenia ciepłem. W jesienne i w końcu mroźne zimowe dni ciało i umysł rozgrzeją propozycje jednej z najbardziej luksusowych marek perfumeryjnych ostatnich lat – House of Sillage.

 

House of Sillage dla pań

Latem dominują zapachy kwiatowo-owocowe, orzeźwiające i energetyzujące. Jesienią i zimą, kiedy temperatura spada, przychodzi czas na cięższe perfumy, te zdecydowanie bardziej wyraziste. Dla pań dobrym wyborem będą kompozycje orientalne.

Emerald Reign Signature to zapach, składający się z roztaczających intensywną woń, a zarazem rozgrzewających, składników, takich jak indyjski kardamon i indonezyjska gałka muszkatołowa w nucie głowy, odpowiadającej za pierwsze wrażenia zmysłowe. W nucie bazy – najtrwalszej – króluje wanilia z Madagaskaru, czyli składnik z rodziny gourmand, bogatej w słodycz, której trudno się oprzeć. Dopełnieniem tych kuszących woni są akordy drzewne, tworzone w nucie serca przez drzewo sandałowe oraz w nucie bazy przez paczulę z Indonezji.

Kolejną wyrazistą propozycją dla pań, która ogrzeje w chłodne dni i przywoła wspomnienia lata, jest Nouez Moi Signature. Akordy drzewne w nucie bazy (paczula i drzewo Moss) oraz korzenne w nucie głowy (indyjski kardamon) to rozgrzewające akordy. Spaja je woń kwiatów w nucie serca: kobiecej róży bułgarskiej oraz upojnego jaśminu. Ta szyprowo-kwiatowo-różana kompozycja urzeka, podkreślając zmysłowość.

House of Sillage dla panów

Jesienią i zimą dla panów najlepsze będą zapachy klasyczne – aromatyczno-przyprawowe, a więc niewybiegające poza ramy wyrazistości i ciepła polecanej na chłodniejsze miesiące roku.

DIGNIFIED to sztandarowa propozycja męskich zapachów od House of Sillage. Rozgrzewające w nucie głowy składniki: korzenny kardamon i szafran w połączeniu z drzewnymi składnikami w nucie bazy, przyciągają naturalnością, a zarazem siłą. Harmonizują je w nucie serca goździki, które swoim zapachem przywodzą na myśl piękno długich zimowych wieczorów.

Podobnie jak w perfumach HOS N.001, gdzie dodatkowo wyczuć można także inne kojarzone z urokami zimy zapachy: w nucie serca imbir, a w nucie głowy cynamon. Kompozycji charakteru nadaje wanilia w nucie bazy, która podobnie jak w kobiecych Emerald Reign Signature dodaje im ciekawej słodyczy.

https://houseofsillage.com.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: