Romantyczne retro i kobiecość: kolekcja marki ANGELL SS2022

Kobiece i klasyczne propozycje poznańskiej marki ANGELL na nadchodzącą wiosnę  sprawią, że pokochacie tą kolekcję od pierwszego wejrzenia.

 

W najnowszej ofercie znajdziecie jak zawsze romantyczne sukienki i spódnice ozdobione falbanami oraz koszule, bluzki i delikatne dzianiny. Eteryczna, romantyczna, w retro klimacie – taka właśnie jest wiosenno-letnia kolekcja Angell.

 

Już na pierwszy rzut oka widać, że wiodącym kolorem jest biel: najbardziej delikatny i niewinny ze wszystkich barw. Niezobowiązujące, choć zmysłowe fasony, pastelowa paleta kolorystyczna, przełamywana kwiecistymi wzorami, klasyczne sweterki zdają się stanowić odpowiedź na potrzeby kobiet tęskniących za subtelnym podkreślaniem swoich atutów. Jest lekko, świeżo i dziewczęco.

 To co ważne w każdej kolekcji ANGELL to możliwość swobodnego zestawiania ze sobą poszczególnych propozycji. Te unikalne i limitowane kolekcje są tworzone tak, aby służyć kobietom przez lata, a nie tylko jeden sezon. To właśnie dlatego projekty powstające w niewielkiej szwalni w Poznaniu są dokładnie przemyślane, a tkaniny starannie wyselekcjonowane.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: