Razem z Kumazu przypominamy o profilaktyce raka piersi! Weź udział w konkursie i wygraj super kosmetyki

Czy wiesz, że rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa, która dotyczy kobiet? Rak nie pyta o wiek, stan konta czy pozycję społeczną – ta choroba może dotknąć każdą kobietę. Nie każda z pań pamięta jednak o regularnych badaniach profilaktycznych. Część robi to ze strachu, czasem z niewiedzy. Są wreszcie dziewczyny, które z góry zakładają, że problem choroby ich nie dotyczy, bo przecież nikt w rodzinie nie chorował…

 

Dlatego każda okazja jest dobra, by przypomnieć ukochanej osobie, również naszym Czytelniczkom o konieczności przebadania się.

Październik to miesiąc świadomości raka piersi. Dlatego wraz z marką kosmetyczną KUMAZU mamy dla Was wyjątkowy konkurs.

Opowiedz nam o tym, jak dbasz o swoje zdrowie? Dlaczego tak ważna jest profilaktyka raka piersi?

Do wygrania mamy dla Was 2 zestawy kosmetyków KUMAZU do pielęgnacji włosów!

Kumazu to kosmetyki naturalne, hand made. Zostały opracowane na bazie naturalnych składników: polskich ziół, ziół używanych w chińskiej medycynie oraz ekstraktów roślinnych. Nie zawierają szkodliwych substancji: SLES-ów, SLS-ów, ALS-ów, PEG-ów, silikonów, olejów mineralnych, parabenów, sztucznych barwników i zapachów. Idealne dla pań, które są w trakcie chemioterapii, po chorobie nowotworowej.

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem: redakcja@ikmag.pl do 23.10.2018.
W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła: KUMAZU.

*** Dziewczyny, pamiętajcie: Statystyki są nieubłagane: średnio co 14 Polka zachoruje na raka piersi. Wcześnie wykryty może być jednak całkowicie wyleczony – dlatego tak ważna jest profilaktyka i regularne badania USG.

1 komentarz

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: