Ranking 10 najseksowniejszych aktorów!

Są sławni, utalentowani i… nieziemsko przystojni. Poznaj 10 największych przystojniaków Hollywood!

 

10. Zac Efron

Choć Zac Efron ma dopiero 31 lat, już może pochwalić się sporym dorobkiem filmowym i… rosnącym gronem fanek! Patrząc na zdjęcia amerykańskiego przystojniaka trudno się temu dziwić!

9. Chris Evans

Zabłysnął na srebrnym ekranie w filmie “Komórka”. Potem były role w “Królach ulicy” czy “Avengers”. Dziś uważany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood, na którego kolejne role z niecierpliwością czekamy!

8. Taylor Launtner

Nietypowa uroda Taylora ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. My jesteśmy zgodne w jednej sprawie: gdyby nad polskim morzem było więcej takich ratowników jak on, wszystkie dziewczyny kąpałyby się wyłącznie na strzeżonych plażach!

7. Orlando Bloom

Odkąd wcielił się w postać Legolasa w trylogii „Władca Pierścieni”, wciąż zajmuje czołowe miejsca we wszystkich rankingach na najprzystojniejszego aktora. Nie dziwi zatem, że lista jego podbojów miłosnych jest bardzo długa. I choć ostatnio Orlando się ustatkował, jego popularność nie maleje!

6. Henry Cavill

35– letni aktor znany z ról w takich filmach jak: “Człowiek ze stali” czy “Batman v Superman” utorował sobie drogę do świata filmu zaczynając od niewielkich ról i pracy modela. Wystarczy rzut oka na zdjęcia utalentowanego Brytyjczyka, by przekonać się, że ma on wyjątkowe predyspozycje do wykonywania tego zawodu!

5. Hugh Jackman

Role twardzieli są wprost stworzone dla niego – zagrał w kilkudziesięciu filmach, spośród których najważniejsze to “Kate i Leopold” czy “X-Men”. Fanki aktora jednogłośnie twierdzą jednak, że powinien on częściej pojawiać się na ekranie. Czy można się z nimi nie zgodzić?

4. Bradley Cooper

Hipnotyzujące spojrzenie, zachwycająca sylwetka… ten facet wie, jak rozkochać w sobie płeć piękną! Oprócz niewątpliwego uroku osobistego Bradley Cooper ma jeszcze jedną zaletę – talent aktorski. Wiele wskazuje więc na to, że jeszcze nie raz usłyszymy o tym przystojniaku!

3. Ryan Gosling

Zabójczo przystojny Kanadyjczyk od kilku już lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach na najseksowniejszego aktora. Prywatnie jest wierny żonie – Evie Mendes. Nie zraża to jednak jego fanek. Cóż… zawsze można pomarzyć!

2. Mario Casas

Seksowny Hiszpan ogromną popularność zyskał dzięki roli w filmie “Trzy metry nad niebem”. Prywatnie Mario, podobnie jak bohater tego filmu, też lubi tatuaże, szybką jazdę na motorze, papierosy i dziewczyny. Co na to fanki? I tak go kochają!

 1. Daniel Craig

Nie mamy cienia wątpliwości, że w Hollywood nie brak młodszych i przystojniejszych aktorów. Co z tego, skoro żaden z nich nie wygląda w garniturze tak seksownie,jak Daniel! Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że z każdą kolejną zmarszczką grono fanek Craiga rośnie. I pomyśleć, że gdy po raz pierwszy miał wcielić się w role Jamesa Bonda, wiele osób krytykowało ten wybór!

 

Kogo Waszym zdaniem zabrakło w naszym zestawieniu? 🙂

Joanna Bielas

 

 

 

 

1 komentarz

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: