Promocje w Empiku na Światowy Dzień Książki

Już w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia, obchodzimy Światowy Dzień Książki. Jak go najlepiej celebrować? Oczywiście przy lekturze nowej książki! A Empik kusi czytelniczki i czytelników atrakcyjnymi promocjami. Od piątku do soboty w salonach stacjonarnych będzie można skorzystać z oferty „3 za 2” na wszystkie tytuły, a w niedzielę w sklepie online będzie obowiązywać specjalny rabat.

 

 

 

 

Ulubiona promocja na książki

Choć Światowy Dzień Książki wypada w tym roku w niedzielę niehandlową, klienci stacjonarnych księgarni nie mają powodów do zmartwień. Empik wydłużył obchody tego święta i już w piątek oraz sobotę (21-22 kwietnia) będzie premiować zakup trzech książek w salonach. Wybierając trzy dowolne tytuły*, zapłacimy tylko za dwa. Promocja obejmuje dziesiątki tysięcy książek – w tym nowości czy bestsellery, więc można do woli przebierać i wybierać. To także dobry moment na zamówienie personalizowanej bajki dla dziecka, gdyż w Empik Foto będzie dostępna z rabatem 40%. A na tym nie koniec okazji!

W niedzielę obchody przeniosą się do online – przy zakupie książek na Empik.com i w aplikacji o wartości co najmniej 100 zł, otrzymamy rabat w wysokości 10 zł**. Ponadto fani mangi znajdą w atrakcyjnych cenach setki tytułów, m.in. „Tokyo Revengers”, „Miecz Zabójcy Demonów” czy „Talentless Nana”. Przygotowano także promocje na formaty cyfrowe – ebooki i audiobooki.

Na co szczególnie warto polować w ten przedłużony książkowy weekend?

W tym roku kwiecień należy do polskich kryminałów. Niedawno na półki trafiły nowości od Remigiusza Mroza (tajemniczy „Langer”, Czwarta Strona) i Katarzyny Bondy („Urodzony morderca”, Wyd. MUZA S.A.), a to niejedyne premiery. Wśród młodszych czytelników duże emocje wzbudza natomiast „Ten pierwszy ostatni dzień” Adama Silvery (We Need YA), czyli kontynuacja wielkiego hitu na TikToku – „Nasz ostatni dzień”. Światowy Dzień Książki to także dobra okazja, aby wreszcie sięgnąć np. po bestsellerową serię „Rodzina Monet” Weroniki Anny Marczak czy inne przeboje wydawnicze ostatnich miesięcy.

Targi Książki Empiku powracają już w maju

Światowy Dzień Książki to tradycyjnie już rozgrzewka przed majowymi Targami Książki Empiku. Dwutygodniowe wydarzenie będzie obfitować w długo oczekiwane premiery literackie. Podobnie jak w poprzednich edycjach, o nowościach wydawniczych opowiedzą sami autorzy – w programie znajdzie się kilkadziesiąt spotkań online z ulubionymi twórcami polskich czytelników, m.in. Weroniką Anną Marczak, Katarzyną Grocholą, Marcinem Mellerem, Toshikazu Kawaguchim i Zeruyą Shalev. Po raz pierwszy w roli autora na wirtualnej scenie Empiku pojawi się też prezydent Aleksander Kwaśniewski. Odwiedzający stronę targów na Empik.com i salony Empik mogą też liczyć na atrakcyjne promocje i akcje specjalne. Targi wystartują już 17 maja, a szczegółowy program wiosennej odsłony zostanie ogłoszony już niebawem.

*Z akcji wyłączone są podręczniki szkolne, akademickie i do nauki języków obcych, literatura naukowa z kategorii: biznes, informatyka, nauki społeczne, nauki ścisłe, prawo, a także literatura obcojęzyczna i manga.

**Z akcji online wyłączone są tytuły w przedsprzedaży i wznowienia.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: