Prezent idealny od marki Hunter

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku chcemy przygotować pyszne potrawy, spędzić czas w gronie bliskich, ale także obdarować ich niepowtarzalnymi prezentami, które wywołają uśmiech na ich twarzach. Marka Hunter przychodzi z pomocą, proponując świąteczne zestawy dla całej rodziny.

 

Bez względu na to, komu chcesz podarować prezent, znajdziesz coś odpowiedniego. Hunter stworzył zestawy dla każdego – kobiety, mężczyzny, dziecka, a nawet wymagającego nastolatka! W każdym zestawie znajdują się wyjątkowe zawieszki różnego rodzaju, które można przyczepić do kaloszy lub plecaków i torebek. W nowej kolekcji królują te w kształcie liter według czcionki logo marki Hunter.
Buty to nie najlepszy pomysł na prezent? Hunter obala ten stereotyp. Z kolorowych kaloszy, gotowych, żeby wskoczyć w nich w kałużę, ucieszy się każde dziecko. Za to modne, wiązane śniegowce spodobają się niejednemu mężczyźnie.
Idealne na deszczową i śnieżną pogodę będą także nieprzemakalne plecaki, torby, nerki i worki dostępne dla każdego i w wielu wariantach kolorystycznych. Ciemne, ziemiste kolory dla mężczyzny, a wielokolorowe dla dziecka i nastolatków.
Wybieraj i łącz – bogaty w kolory, wzory i fasony asortyment marki Hunter pozwala na stworzenie specjalnego, niepowtarzalnego zestawu dla każdego członka rodziny. Może Twoi bliscy w tym roku dostaną od Ciebie na Święta najlepszy prezent?
Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: