Poznaj Podwórko Talentów NIVEA – głosuj, udostępniaj i pomóż wygrać!

Materiał
Prasowy

Do 31 lipca trwa ogólnopolskie głosowanie w konkursie Podwórko Talentów NIVEA! Do wygrania czeka 20 wyjątkowych Podwórek! Dlaczego wyjątkowych? Ponieważ specjalnie zaprojektowane sprzęty, które się na nich znajdą, pozwolą na doskonałą zabawę, która może pomóc odkryć i rozwijać dziecięce talenty! Przyciągające uwagę planetarium, designerski kubik do wspinania, artystyczny teatrzyk czy naukowy rowerek to tylko niektóre z wielu nowoczesnych sprzętów jakie znajdziecie na Podwórkach Talentów. Głosowanie trwa na stronie www.podworko.nivea.pl – można tam obejrzeć zgłoszenia i codziennie oddawać głosy na swoich faworytów, decydując gdzie powstaną Podwórka. Do głosowania i udostępniania filmów ze zdolnymi dziećmi zachęcają Natalia Kukulska i Mateusz Kusznierewicz – Ambasadorzy projektu.

 

– Tak jak różne są dziecięce talenty i pasje, tak różne będą sprzęty które znalazły się w nowym projekcie PodwórkoTalentów NIVEA. Dzięki aktywnościom wzmacniającym uzdolnienia w obszarze sportowym, artystycznym i naukowym, dzieci będą mogły rozwijać się a jednocześnie świetnie bawić. Dlatego warto wesprzeć dzieci i codziennie oddać swój głos na wybrany film lub lokalizację – mówi Katarzyna Singh, CSR Manager NIVEA.

Wyjątkowe sprzęty dla wyjątkowych dzieci!

Tegoroczne Podwórka Talentów to aż 15 elementów umożliwiających naukę i rozwój talentów w połączeniu z dobrą zabawą! Nowoczesne, designerskie projekty pozwalają odkrywać i rozwijać umiejętności dzieciaków w 3 obszarach – naukowym, artystycznym i sportowym. Poznaj niektóre z nich!

Rozwijamy talenty sportowe!

KUBIK WSPINACZKA

Wspinanie to nie lada wyzwanie! Ta nietuzinkowa wspinaczka zachęca do zabawy nie jednego malucha i starszaka.  Opanowywanie różnych technik wspinania rozwija koordynację ruchową, zwinność, gibkość i orientację w przestrzeni. Pokonywanie elementów z lin oraz ścianek z różnymi rodzajami kamieni wzmacnia pewność siebie oraz przełamuje barierę lęku przed wysokością.

GRA TWISTER

Gimnastyka i świetna zabawa w jednym! Aby wygrać, musisz utrzymywać równowagę dotykając dłonią lub stopą kolorowych pól, które wskazała wskazówka na tablicy. Nie jest to takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy! Gra trwa tak długo, dopóki jeden z graczy nie dotknie pola gry inną częścią ciała. Zabawa rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową, wzmacnia siłę mięśni oraz utrwala znajomość kolorów.

Ćwiczymy talenty artystyczne!

TABLICE MUZYCZNE Z BĘBNAMI – zostań gwiazdą rocka!

Muzyka na świeżym powietrzu? Tak! Tablice muzyczne z bębnami zapewnią niezapomnianą przygodę z muzyką małym melomanom. Instrumenty pozwalają odkryć w sobie muzyczne talenty.

To urządzenie, dzięki któremu dzieci mogą ćwiczyć i układać własne rytmy na poszczególnych elementach grających. Umożliwia jednoczesną zabawę kilkorgu dzieciom, a co za tym idzie wpływa pozytywnie na budowanie relacji między rówieśnikami.

TEATRZYK

Zapraszamy na przedstawienie! Teatr na placu zabaw – cudowne miejsce do wyrażania ekspresji artystycznej dzieci w każdym wieku. Umożliwia rozwijanie talentów aktorskich, wyobraźni, fantazji, twórczego myślenia, ułatwia wyrażanie uczuć. Pozwala na pokonywanie barier w komunikacji oraz integruje grupę. Dzięki  systemowi tablic umożliwia narysowanie za pomocą kredy własnej scenografii.

 

Rozwijamy naukowe zdolności i pasje!

PLANETARIUM

Zapraszamy w niezwykłą podróż po wszechświecie! W kosmiczną przygodę zabierze nas spektakularne planetarium, które przybliży nam wiedzę z różnych dziedzin. Gwiezdne konstelacje, mapa Ziemi, układ słoneczny oraz wiele innych zagadnień są teraz na wyciągniecie ręki! W wewnętrznej części planetarium  znajduje się sklepienie nieba z rozrysowanym układem gwiazd. Siadając na znajdującej się tam ławeczce i korzystając z lunet i kalejdoskopów dziecko ma możliwość podziwiania niesamowitych zjawisk.

ROWEREK

Pedałuj z całych sił i sprawdź co niezwykłego się wydarzy! Siłą swoich mięśni uruchom mały wiatraczek lub spraw, że lampka wewnątrz bulaju na prawdę się zaświeci!

Urządzenie przetwarza energię kinetyczną w energię elektryczną. Zabaw stanowi nie tylko element edukacyjny, ale również rozwija koordynacje ruchową, oraz wzmacnia siłę mięśni.

Pomóż wygrać niezwykły plac zabaw – głosuj i udostępniaj!

Chcecie pomóc wygrać dzieciakom te wyjątkowe place zabaw? Do 31 lipca możecie wspierać je w wyścigu po jedno z 20 Podwórek Talentów, oddając głosy na poszczególne filmy i prezentacje na stronie  www.podworko.nivea.pl . Głosy można także oddawać poprzez wygodną aplikację mobilną na smartfonie czy tablecie – wystarczy ją pobrać i zainstalować. Warto także udostępniać link do filmów znajomym, aby każdy mógł wesprzeć swoim głosem zdolne dzieciaki!

Natalia Kukulska i Mateusz Kusznierewicz, ambasadorzy Podwórka Talentów NIVEA wspólnie zachęcają do głosowania i nagłaśniania akcji: https://www.youtube.com/watch?v=cp-epYuCtrw

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: