Powiększ pośladki w Klinice Derma Instytut

Trend na powiększanie pośladków trwa nieprzerwanie od kilku sezonów i jest prawdziwym hitem w klinikach medycyny estetycznej. Został zapoczątkowany w USA przez celebrytki takie jak siostry Kardashian, które początkowo szokowały krągłościami. Kobiety zaczęły marzyć o brazylijskich pośladkach i szukać najprostszych sposobów osiągnięcia wymarzonej figury- zbawienna okazała się medycyna estetyczna. Jaka metoda powiększania pośladków jest tą najbezpieczniejszą i najnowocześniejszą? Odpowiedzą specjaliści z wrocławsko-warszawskiej kliniki Derma Instytut.

 

 

 

ETREBELLE BUTT LIFT

Do zabiegu powiększenia pośladków używany jest kwas L-polimlekowy (znany pod nazwą handlową Eterbelle)- zupełnie naturalny związek chemiczny, dodatkowo niealergizujący i biokompatybilny. Jest stosowany do redukcji zmarszczek, bruzd, poprawy jakości skóry oraz do korekty owalu twarzy lub innych obszarów ciała. Nie jest jednak typowym wypełniaczem a biostymulatorem, ponieważ oprócz funkcji wypełniającej, kwas polimlekowy stymuluje komórki skóry do regeneracji i tworzenia kolagenu. Pomaga w naturalny sposób odzyskać utraconą objętość, gładkość czy sprężystość, dlatego świetnie sprawdza się w zabiegu powiększenia pośladków.

WYKONANIE ZABIEGU

Środek eterbelle wstrzykiwany jest pod skórę w postaci zawiesiny w dużej ilości wody. Po kilku dniach następuje całkowite wchłonięcie preparatu. W ciągu następnych tygodni i miesięcy po zabiegu rozpoczyna się proces uzupełniania braków w objętości, wraz z produkcją kolagenu tkanka stopniowo i subtelnie przybiera nowe kształty. Zabieg nie jest inwazyjny, ale trzeba pamiętać o jak najdokładniejszym wywiadzie medycznym przed decyzją o jego przeprowadzeniu. Wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

EFEKTY

Zabieg eterbelle butt lift to gwarancja niesamowitch efektów. Naturalne i długotrwałe rezultaty utrzymujące się ponad 2 lata widoczne są niemalże od razu po wykonaniu powiększenia. Ważne jest również to, że kwas polimlekowy nie tylko doda objętości pośladkom, lecz także poprawi strukturę i jakość skóry. Zabieg gwarantuje wysoką skuteczność oraz zadowolenie pacjentów. Polecany wszystkim, którzy nie są przekonani do implantów i stałych ingerencji w wygląd ciała.

PRZECIWWSKAZANIA

Oczywiście, jak każdy zabieg, powiększanie pośladków preparatem eterbelle ma szereg przeciwskazań dla zachowania stuprocentowego bezpieczeństwa pacjentów. Oto one:

 • rozpoznana nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu
 • ciąża
 • padaczka
 • choroba nowotworowa
 • aktywne zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry
 • aktywne zmiany chorobowe skóry (np. łuszczyca, liszaj płaski, łojotokowe zapalenie skóry)
 • alergie w miejscu wykonania zabiegu
 • ciężkie alergie w przeszłości charakteryzujące się m.in. rozpoznanym wstrząsem anafilaktycznym
 • tendencje do tworzenia blizn przerostowych, skłonność do keloidów
 • otwarte rany w obszarze zabiegowym
 • terapia sterydami, m.in. leczenie kortyzonem
 • terapia przeciwzakrzepowa
 • choroby autoimmunologiczne

– Uważam, że niezwykła popularność powiększenia pośladków zarówno wśród Pań jak i Panów to znak ogromnej przemiany, jaka zaszła w głowach ludzi na przestrzeni ostatnich kilku lat. Rozmiar “0” przestał być tym najbardziej pożądanym, pacjenci pokochali krągłości i zaczęli przykuwać do nich szczególną uwagę. Sam zabieg powiększenia pośladków przestał być tematem tabu oraz powodem do wstydu- co odbieram jako wielki sukces. – mówi Marcin Janusek, współwłaściciel kliniki Derma Instytut.

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na:  https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: