Postaw na dobry dzień z TRthriv Focus Tea

Stres, brak czasu, nieregularne posiłki oraz niewystarczająca liczba godzin snu to te czynniki, które mogą znacząco wpłynąć na zaburzenia naszej koncentracji. Aby wesprzeć jej odpowiedni poziom Nu Skin wprowadza na rynek nowość – TRthriv Focus Tea. Produkt dostępny w formie pysznej herbaty pomoże dobrze rozpocząć dzień i utrzymać koncentrację na wysokim poziomie!

 

 

 

Problemy z koncentracją

Kłopoty z pamięcią, rozkojarzenie oraz problemy z utrzymaniem uwagi na jednej czynności to trudności dotyczące niejednej osoby. Ich przyczyn może być wiele, ale wśród najczęstszych wymienia się: stresujący tryb życia, przemęczenie, niewystarczającą ilość snu lub problemy z odżywianiem. Nowy produkt z linii Pharmanex idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą postawić na zdrowy tryb życia i zblilansowaną dietę. TRthriv Focus Tea to napar ziołowy instant bogaty w składniki botaniczne i zawierający guaranę, który będzie świetną alternatywą dla filiżanki kawy lub napoju energetycznego.

TRthriv Focus Tea z linii Pharmanex od Nu Skin to także pierwszy produkt z nowej linii zdrowych produktów spożywczych. W jego składzie znajdują się także zielona herbata Matcha, aromat cytrynowy i naturalne substancje słodzące pochodzące z rośliny stewii. Napar można pić zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Idealny zamiennik kawy

Często, kiedy jesteśmy zmęczeni, sięgamy po kawę lub napoje energetyczne z nadzieją, że pobudzą organizm i pomogą w skupieniu. Jeśli jednak smak kawy nam nie odpowiada lub staramy się unikać napój energetycznych, które nie służą naszemu zdrowiu, warto rozważyć ich zamiennik, który doda energii i pobudzi do działania. TRthriv Focus Tea to świetne rozwiązanie zarówno dla miłośników kawy, jak i osób, które nie znoszą jej smaku. Dzięki liściom Camellia Sinensis obecnym w kilku ekstraktach herbacianych (tj. wyciąg z zielonej herbaty Matcha, wyciąg z herbaty Orange Pekoe i wyciąg z zielonej herbaty) pomaga chronić tkanki i komórki ciała przed stresem oksydacyjnym. Zawiera także kofeinę pochodzącą z wyciągu z nasion guarany (Paulliana cupana), która wspomaga koncentrację oraz przyczynia się do poprawy sprawności poznawczej i umysłowej. Świetnie też sprawdzi się osobom, które starają się ograniczać przyjmowane kalorie, ponieważ każda porcja jest niskokaloryczna i nie zawiera cukrów. Ponadto produkt jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Jedno opakowanie TRthriv Focus Tea zawiera 30 porcji. Produkt można spożywać maksymalnie 3 razy dziennie z zalecaną dawką.

Nowość od Nu Skin® jest dostępna w sprzedaży od 17 stycznia 2022 roku u autoryzowanych dystrybutorów oraz na stronie www.nuskin.com.

Cena produktu:
TRthriv Focus Tea – 161 zł

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: