Polacy gotowi na majówkę – odpoczynek i wyjazdy w planach!

Majówka to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów w roku dla Polaków. Po długim okresie pracy i obowiązków, wielu z nas marzy o zasłużonym wypoczynku i wymarzonych podróżach zanim nastąpią wakacje. Tym bardziej, że w tym roku majówka wypada bardzo korzystnie i można wyjechać na przedłużony weekend, trwający aż 5 dni. Które kierunki w tym roku wybiorą Polacy?

 

 

 

 

Według prognoz, pomimo obecnej sytuacji gospodarczej, wysokiej inflacji i kolejnych podwyżek, wiele osób zamierza wyjechać na majówkę, korzystając z długiego weekendu, który przypada na 1-3 maja. Wielu Polaków marzy o spędzeniu czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody, nad morzem bądź organizując piesze wycieczki w górach, aby naładować baterie przed letnim sezonem. Aby spełnić te marzenia, warto zarezerwować jak najszybciej urlop w wybranym miejscu.

W ostatnich czasach popularnymi kierunkami stają się Sarbinowo, Wisła oraz Bukowina. W Sarbinowie goście mogą cieszyć się pięknymi plażami i relaksującymi spacerami nad morzem, a także skorzystać z bogatej oferty sportów wodnych. W Wiśle miłośnicy górskich wędrówek znajdą wiele atrakcji, takich jak szlaki turystyczne, czy parki linowe. Natomiast Bukowina słynie z przepięknych terenów górskich, idealnych do pieszych wycieczek oraz wspaniałych basenów termalnych, gdzie goście mogą zrelaksować się w ciepłych wodach.

Majówka to dla wielu Polaków czas, kiedy pragną wyrwać się z miasta, zrelaksować i spędzić czas w otoczeniu przyrody. Nasze hotele w Sarbinowie, Wiśle i Bukowinie są idealnymi miejscami, gdzie można zrealizować te marzenia. Oferujemy komfortowe pokoje, smaczne posiłki i mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki bogatej ofercie spa, basenom, saunom oraz innym atrakcjom w okolicy, nasi goście mają pewność, że wypoczynek na majówce będzie niezapomniany i dostarczy im relaksu na długo po powrocie do codziennej rzeczywistości. Nasza oferta jest atrakcyjna zarówno dla osób lubiących aktywny wypoczynek, jak i dla tych, którzy preferują spokojne, leniwe dni – mówi dyrektor hotelu sieci NAT, Aneta Poraniewska.

Właśnie z myślą o tych planach, hotele sieci NAT przygotowały atrakcyjne oferty dla wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniane wakacje majowe w komfortowych warunkach. Do maja pozostało już niewiele dni, więc warto jak najszybciej zarezerwować urlop w wybranym miejscu, by nikt nas nie ubiegł.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna (NAT) – sieć polskich hoteli i ośrodków wypoczynkowych, www.nat.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: