Pokaz mody “Dzieci Dzieciom” już 21 stycznia w Warszawie!

Kolejny dowód na to, że chorobę nowotworową można pokonać oraz wielkie święto zwycięstwa nad nią – to właśnie pokaz mody „Dzieci Dzieciom” organizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń. Biorą w nim udział dzieci w trakcie i po leczeniu onkologicznym, a towarzyszą im znane i lubiane gwiazdy sceny, kina, telewizji, muzyki. W tym roku będzie naprawdę ciekawie!

 

 

Fundacja Spełnionych Marzeń ma przyjemność zaprosić na jedyny i niepowtarzalny, karnawałowy pokaz mody „Dzieci Dzieciom”, który odbędzie się 21-go stycznia o godzinie 19.00 w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W pokazie wezmą udział małe modelki-pacjentki klinik onkologicznych z Olsztyna, Lublina oraz z Warszawy.

Małym modelkom towarzyszyć na wybiegu będą m.in. Katarzyna Cichopek, Gabi Drzewiecka, Anna Korcz, Marta Manowska, Miss Polski Olga Buława, Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Kuba Wesołowski, Conrado Moreno oraz wielu innych.

Modele tradycyjnie wystąpią w koszulkach zaprojektowanych przez Magdę Różdżkę a wykonanych przez firmę Endo z akcji „Razem możemy więcej!”.

Pokaz poprzedza światowe obchody miesiąca walki z rakiem. Wydarzenie ma na celu łamanie stereotypów dotyczących leczenia chorób nowotworowych oraz pokazanie iż chorobę nowotworową można pokonać.

Pokaz uświetni występ znanych i  lubianych tenorów LeonVoci oraz koncert Sashy  Strunin Swingowo.

Pokaz wspiera Justyna Sypka z Amrit Food Oriental.

Zobacz na:

https://www.facebook.com/spelnionychmarzen/ 

https://www.facebook.com/LeonVociMaleBand/

https://www.facebook.com/sashastruninofficial/

https://www.facebook.com/endopl/

https://www.facebook.com/amritorientalfood/ 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: