Pogotowie Dietetyczne z tytułem Zdrowa Marka Roku 2022

Catering “Pogotowie Dietetyczne” został nagrodzony tytułem Zdrowa Marka Roku 2022. Podczas gali, która odbyła się w Hotelu Narvil.

 

 

Pogotowie Dietetyczne to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w pracę na rzecz zdrowego odżywiania. Jest to kolejny krok w rozwoju naszej zdrowej marki – powiedział podczas wręczenia nagrody właściciel marki Damian Drozdowski.

Marka na rynku istnieje od czterech lat. Z usług cateringu klienci mogą korzystać na terenie całego kraju. Do wyboru mają 12 zbilansowanych diet. Istnieje także opcja wyboru menu. Misją Pogotowia Dietetycznego jest zdrowa relacja z żywieniem.

W 2023 roku chcemy przede wszystkim rozwijać naszą firmę. Podnosić jakość oferowanych usług a także wprowadzać nowe rozwiązania i w ten sposób zaistnieć w świadomości konsumentów. Tak aby Pogotowie Dietetyczne było pierwszym wyborem wśród Polaków. To nie wszystko, bardzo dużą uwagę skupiamy na edukacji naszych klientów. Współpracujemy z psychodietetykami i psychoterapeutami, aby przekazywać naszym klientom wiedzę dotyczącą wyżej wspomnianej zdrowej relacji z jedzeniem. To bardzo ważny aspekt naszej pracy, aby zerwać z powielanym mitem, że dieta pudełkowa jest tylko dla osób na redukcji. Catering dietetyczny jest dla każdego kto chce poznawać nowe smaki, jeść zbilansowane posiłki i przede wszystkim cieszyć się oraz doświadczać spożywanych posiłków– skomentował  Damian Drozdowski.

Pogotowie Dietetyczne, to firma, która jest równie odpowiedzialna społecznie. Angażuje się w akcje charytatywne dla ludzi i zwierząt. Jedną z nich są “Piernikowe prezenty”, które wraz z klientami przygotowali dla Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach w ramach akcji społecznej. Misją firmy jest edukować, wspierać w zdrowym odżywianiu i nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: