Plebiscyt “Szkoleniowiec Roku Branży Beauty 2020”. Poznaj kandydatów

Redakcja magazynu Imperium Kobiet wystartowała z 4. edycją plebiscytu “Imperium Urody. Bestsellery Roku 2020”. Do 20 kwietnia trwa przyjmowanie zgłoszeń marek kosmetycznych, odzieżowych, salonów spa, klinik medycyny estetycznej i producentów suplementów diety. 

 

 

Konkurs, który ma na celu wyłonienie najlepszych marek na polskim rynku beauty / mody, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W latach ubiegłych w jury zasiadły m.in. Joanna Jabłczyńska, Mariola Bojarska-Ferenc, Paulina Holtz czy Otylia Jędrzejczak. Kto w tym roku wesprze projekt? O tym przekonamy się w połowie miesiąca.

– Nasz plebiscyt od lat cieszy się sympatią producentów i właścicieli marek urodowych, modowych oraz klinik medycyny estetycznej. W konkursie udział biorą zarówno znane, duże, międzynarodowe marki, jak i małe, rodzinne manufaktury, które na rynku dopiero debiutują lub istnieją kilka lat. Do projektu zapraszamy wszystkich, którzy chcą powalczyć o piękną statuetkę i znak towarowy, który można wykorzystywać w materiałach reklamowych. Nagrodzeni zyskują prawo do eksponowania na swoich produktach, stronach www i w reklamach logotypu IMPERIUM URODY. BESTSELLERY ROKU 2020. Nasze wyróżnienie to najlepsza rekomendacja dla klientek i ułatwienie im codziennych wyborów. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu, redaktor naczelna Imperium Kobiet.

– W tym roku konkursowi “Imperium Urody” towarzyszy plebiscyt “Szkoleniowiec Roku Branży Beauty 2020”, który startuje w poniedziałek (6.04.). Po raz pierwszy wyłonimy najlepszych wykładowców i szkoleniowców działających w szeroko rozumianej branży beauty. O zwycięstwie zdecyduje głosowanie Czytelników. Trzy osoby, które zdobędą największą liczbę głosów otrzymają prestiżowe statuetki. Dwie Nagrody Specjalne przyzna redakcyjne jury. – dodaje Ilona Adamska.

Przed Wami lista osób, które zakwalifikowały się do naszego finału i walczą o tytuł najlepszego szkoleniowca w Polsce (i nie tylko).

 

Anna Butowska

Swoją przygodę z medycyną estetyczną zaczęłam w 2005 roku, a ta przygoda od tamtej pory stała się moją pasją. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w gabinetach medycyny estetycznej w Szczecinie, później przeniosłam się do Gdańska. W 2009 otworzyłam swój własny gabinet medycyny estetycznej przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Jestem autorką licznych publikacji do magazynów ,,Wysokie obcasy”, „Live&Travel”, „Bazaar„, „Mademoiselle”, „Olivia”. W 2019 roku moja klinika została przeniesiona do Śródmieścia Gdańska przy pięknej rzece Motławie. Przez ostatnie lata moja klinika rozwijała się o nowe usługi i personel. Zatrudniam wykwalifikowanych kosmetologów, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę o wszelkie nowości, które tylko pojawiają się w branży kosmetycznej. Ambasadorką mojego gabinetu jest wielokrotna zwyciężczyni konkursów Miss Francys Barraza Sudnicka – wenezuelska modelka z polskim pochodzeniem, obecnie dyrektor konkursu Miss Earth Poland. Prywatnie jestem mamą 9-letniej Oliwii. Jestem amatorką zdrowego stylu życia, lubię aktywnie spędzać czas. Interesuję się medycyną anti-aging oraz genetyką. Moje motto „Bądź piękna każdego dnia, jesteś tego warta”.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie medycyny estetycznej.
Nagrody: W 2018 roku dostałam nagrodę pt. „Charyzmatyczna osobowość medycyny estetycznej” w konkursie Businesswoman Awards magazynu Businesswoman&life. W 2018 roku moja firma wsparła Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce przy tworzeniu kalendarza Businesswoman&life 2019. Podczas pracy nad kalendarzem wzięłam udział w sesji zdjęciowej z kompozytorem Robertem Janowskim.

Beata Adamczyk

Beauty Coach, Trener Biznesu, Przedsiębiorca. Od 25 lat edukuję i konsultuję przedsiębiorców w branży beauty. Wspieram, motywuję i dodaję skrzydeł moim klientom.
Efektem mojej pracy jest wzrost rentowności Twojego biznesu, poprzez pracę nad aspektami finansowymi, marketingowymi i strukturalnymi.

Najczęściej moimi klientami są osoby będące pasjonatami tego co robią, ale cierpiące na brak czasu. Moją rolą jest spójne podejście do wszystkich najważniejszych aspektów Twojego biznesu pozwalających na wyzwolenie pełni potencjału zyskowności.
Bądź pasjonatem tego co robisz, pracuj w świetnej atmosferze, ale pod koniec miesiąca ciesz się także rewelacyjnym wynikiem finansowym, aby poczuć, że to co robisz jest Tobie sowicie wynagrodzone. Dzięki swojemu doświadczeniu w pracy w Polsce i za granicą jestem dzisiaj międzynarodowym konsultantem rynku spa & beauty.

Współpracuję także z inwestorami w kraju i za granicą, tworząc na ich potrzeby unikalne koncepcje gabinetów dla nowo powstających salonów, a także hoteli.

Ewa Sidor

Od 10 lat zajmuje się branżą beauty. Jest licencjonowanym kosmetologiem ze specjalizacją podologia, jak również czeladnikiem wizażu oraz ekspertem marki Dermalogica – światowego lidera branży kosmetycznej. Swój salon otworzyła 10 lat temu z funduszem 15.000 zł. Jak to możliwe? – Dziś sądzę, że moja ogromna wiara oraz sprawczości i umiejętność pracy pomimo kiepskich warunków, pozwoliły mi wytrwać. – mówi Ewa Sidor, które dziś zatrudnia kilku specjalistów oraz ciągle rozwija siebie i swój zespół.
Gabriel Salon Urody pracuje na najnowszej technologii takiej jak: LPG endermologie, Alma International, Lumenis.

Od 2 lat studiuje pielęgniarstwo – zawód, jak widać w obecnym okresie, nieprzewidywalny i ciągle niszowy. Uwielbia się uczyć, ale ma również ogromne plany zawodowe. W listopadzie 2019 otworzyła drugi punkt w którym z pełną miłością realizuje swoje pasje, jak również, po prawie rocznym przygotowaniu (ukończeniu Akademii Trenera Kamili Rowińskiej) rozpoczęła szkolenia dla kosmetologów – przyszłych oraz tych obecnych – w zakresie rozwoju w branży.

Kosmetologia Komplementarna to styl i rodzaj pracy do której namawia osoby ze swojej branży. Na co dzień mama 11-letniego Sylwestra, żona oraz pasjonatka sportu. Jej największe osiągniecie, to ukończenie zawodów triathlonowych.

Karolina Dziadosz

Mgr kosmetolog z 15-letnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Tytuł magistra kosmetologii uzyskała w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Obecnie kosmetolog w Warszawskiej Klinice Młodości.

Pracowała jako wykładowca kosmetologii w Policealnych Szkołach Kosmetycznych, takich jak COSINUS i CENTRUM KSZTAŁCENIA ZACISZE. Prowadziła zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu kosmetologii ogólnej, kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz pielęgnacji dłoni i stóp przygotowując słuchaczy do uzyskania tytułu Technik Usług Kosmetycznych.

Specjalista kosmetologii High-Tech, stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych sympozjach, kursach i szkoleniach, autorka wielu tekstów i artykułów z dziedziny świata kosmetologii. Prelegentka wielu warsztatów i konferencji kosmetycznych. Ekspert Zdrowia i Urody w miesięczniku ZDROWIE.

Do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie, aby móc osiągnąć jak najlepsze rezultaty terapeutyczne. Tworzy autorskie techniki kosmetyczne, kierując się wyłącznie dobrem swoich klientów.

Praca daje jej poczucie satysfakcji, dumy i samorealizacji. Najbardziej ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem i poczucie bycia potrzebnym. Stawia na wiedzę, uważa że tylko wiedza i pokora są gwarancją skutecznej pracy w diagnozowaniu problemów skóry i doboru właściwej terapii. Jej zasada życiowa brzmi: Traktuj ludzi w taki sposób, w jaki sam chciałbyś być traktowany.

Wierzy w „karmę” dlatego w życiu zawodowym i prywatnym kieruje się dobrym sercem i chętnie pomaga innym nie oczekując korzyści.
Karolina prywatnie jest szczęśliwa mamą dwóch córek 12 letniej Mai i 3,5 letniej Malwinki, kocha taniec, muzykę latino, sport i jazdę za kierownicą auta. Uwielbia wyprawy górskie, a jej miejscem na Ziemi są polskie Tatry. Interesuje się dietetyką, dermatologią i medycyną estetyczną.

Uważa, że skóra jest odbiciem lustrzanym organizmu człowieka. Planuje zdobyć tytuł dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, aby jeszcze lepiej pomagać swoim klientom w dążeniu do zachowania zdrowej skóry i upragnionej sylwetki.

Katarzyna Kędzierska

Swoją wiedzą dzielę się od 10 lat. Zakres mojego doradztwa jest dość szeroki, wspieram z zakresu tworzenia biznes planów, zakładania działalności, obsługi klienta, pozyskiwania i utrzymania klienta, marketingu i promocji, motywowania pracowników, zarządzania mediami społecznościowymi, sprzedaży. Moim konikiem jest gender mainstreaming natomiast tą tematykę wykorzystuję podczas szkoleń motywacyjnych i sesji mających na celu podbudowanie poczucie własnej wartości. Aktualnie moje działania związane są z branżą beauty, gdyż od wielu lat jestem związana z jedną z marek kosmetycznych i będąc ich trenerką wspieram nasze salony pasterskie, aby wspięły się na wyżyny swoich możliwości.

W życiu nie planuję ponieważ uważam, że nie można nic zaplanować, natomiast zalecam wizualizację i sama wizualizuję swoje życie każdego dnia. Kieruję swoją energię tylko na rzeczy pozytywne, uważam, że nasze słowa mają ogromną moc sprawczą dlatego staram się nie rzucać klątw i pilnuję się o czym myślę, gdyż zasilamy to o czym myślimy. Od kilku lat używki i telewizja są mi obce i tym sposobem jestem w stanie osiągać równowagę.

Kate Turlik

Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego, Phi Brows Artist, trener oraz właścicielka akredytowanej, prestiżowej Akademii PMU – Kate Tiu Beauty oferującej szkolenia dla początkujących i specjalistów. Finalistka prestiżowego konkursu MPUK2019 i MPUK2020 (który rokrocznie odbywa się w Wielkiej Brytanii) w kategorii: Najlepszy artysta – Makijaż permanentny brwi.

Finalistka PMU Conference London 2020 w kategorii: Najlepszy artysta makijaż permanentny usta, oraz Najlepszy artysta makijażu permanentnego roku 2020.
Specjalizuje się w pigmentacji manualnej, brwiach ombre oraz pigmentacji ust i oczu. Posiada 18 lat doświadczenia w branży beauty, którym chętnie dzieli się ze swoimi studentami. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, sympozjach i kongresach makijażu permanentnego na całym świecie.

Właścicielka luksusowej marki kosmetyków Kate Tiu Secret Of Beauty, która wychodzi na przeciw wysokich wymagań klientów, dostarczając wysokiej jakości produkty. Kosmetyki w 100% organiczne i naturalne.

Jej motto: „Pasja, artyzm i pokora to główne wartości w makijażu permanentnym.”

Łukasz Milczarek

Współzałożyciel i Dyrektor Generalny profesjonalnej marki kosmetycznej M’ONDUNIQ Cosmétiques Professionnel. Kieruje zespołem oraz działem ‘Innowacji i Wdrożeń DERMIE PHARM’ odpowiedzialnym za tworzenie i opracowywanie najnowocześniejszych formuł preparatów dermokosmetycznych dla profesjonalnej branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Ukończył studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Studiów Kierunkowych w dziedzinie Metodologii Badań Klinicznych. Autor kilkunastu publikacji naukowych oraz kilkudziesięciu publikacji w zakresie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Pomysłodawca oraz szef Międzynarodowego Centrum Badań Klinicznych M’ONDUNIQ zrzeszającego ekspertów z dziedziny kosmetologii, dermatologii, okulistyki oraz technologii i chemii kosmetyków. W ramach MCBK nadzoruje i uczestniczy w badaniach aplikacyjnych, klinicznych oraz aparaturowych potwierdzających działanie i skuteczność preparatów oraz pełnych procedur zabiegowych.

Małgorzata Aletańska

Prowadzi szkolenia grupowe jak i indywidualne w tematyce beauty: makijaż, stylizacja paznokci i rzęs. Są to szkolenia prowadzone zarówno w studio, którego jest właścicielką, jak i w placówkach szkoleniowych z którymi współpracuje. Prowadzi również zajęcia wizażu w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie.

Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień, m.in. laureatka konkursu “Orły Kosmetyki 2018”, certyfikat “Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”, Nagroda Lider Biznesu Województwa Podkarpackiego 2018 oraz Nagroda Akademii Boskich Liderek 2018, 2019.

Jak mówi o sobie: – Wciąż sama się szkolę, ponieważ lubię zgłębiać tajniki mojej pracy i chcę być bardziej kompetentna. Cieszy mnie fakt, kiedy rzetelnie mogę odpowiadać na wszystkie pytania nurtujące moje kursantki. Jestem osobą bardzo otwartą, szybko nawiązuję kontakty z ludźmi, cieszę się dobrą opinią moich współpracowników i kursantów.

Patrycja Stebnicka

Trener kosmetologii i medycyny estetycznej. Mgr kosmetologii estetycznej (ukończone studia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej). Jej Instytut szkoleniowy certyfikowany Venetta wpisany został do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr GOV Ris 2.24/00301/2015.

Ukończone studia magisterskie pedagogiczne na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Audytowany szkoleniowiec z certyfikatem SUS.2.0 – Standard Usług Szkoleniowych. Ukończone studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Human Resource Management. Ukończone studia Translatoryka j.angielskiego na Uniwersytecie Opolskim. Członkini prestiżowej organizacji American Academy of Aestetic Medicine w USA.

Laureatka prestiżowych nagród: znak jakości Wiktoria, Laur Ekspertów. Aktualnie jest w trakcie studiów o specjalizacji pielęgniarstwo anestezjologiczne. Prekursorka w wprowadzeniu nowatorskiej techniki mezoterapii Mezo Fuzion – mezoterapia hybrydowa. Do tej pory firma Venetta wystawiła ponad 1440 certyfikatów za ukończone przed kursantów szkolenia, kursy, warsztaty.

Swoją działalność szkoleniową prowadzi nie tylko z zamiłowania, ale i z ogromnego doświadczenia. Ukończone studia są nie tylko skarbnicą wiedzy, ale niezwykle pomagają jej w relacjach z kursantami. Wie, jak wiedzę przekazywać, również w języku angielskim, żeby kursanci wychodzili pełni świadomości i bezpieczeństwa wykonywania zabiegów w zakresie kosmetologii estetycznej.

Jak mówi o sobie: – Nie tylko szkolimy innych, ale wciąż sami się szkolimy. Mam 42 lata, w branży estetycznej działam od ponad 15. Zgromadziłam spore doświadczenie w pracy z klientami, co predestynowało mnie do stworzenia szkoleń z tego zakresu. Ukończone studia bardzo mi w tym pomogły. Mając doświadczenia z pracy z klientami, z różnymi przypadkami, dzielę się swoimi doświadczeniami z kursantami. Posiłkując się nie tylko wiedzą kosmetologiczną, ale i pedagogiczną, oraz z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, udało mi się stworzyć wiarygodne centrum szkoleń dla osób chcących rozwijać się w zakresie kosmetologii estetycznej.

Anna Ząbczyńska

Instruktor oraz stylistka paznokci. Jej ścieżka kariery zawodowej swój początek ma w Krakowie, gdzie po skończeniu studiów na kierunku kosmetologia rozpoczęła swoją 15-letnią już działalność w branży beauty. W celu dalszego rozwoju przeprowadziła się do Warszawy, gdzie obecnie prowadzi swój salon Beauty Center By Ann. To miejsce stworzone dla osób ceniących sobie indywidualne podejście do klienta. Stylizacja paznokci to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim wielka pasja.

Dawid Cukierski

Generalny szkoleniowiec marki M’onduniq. Współpracuje z lekarzami medycyny estetycznej, klinikami medycyny estetycznej, kosmetologami i specjalistami w branży dermoestetycznej. Absolwent Akademii ‘Zielone Terapie’ (obecnie w trakcie wydania książki ‘Zioła w terapii chorób XXI wieku). Autor wielu publikacji naukowych. Ukończył studia wyższe stopnia MBA i MSPC na uczelni Clark University Boston USA, podyplomowe studia z komunikacji marketingowej na Społecznej Akademii Nauk i magisterskie studia pedagogiczne i psychologiczne na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. W latach poprzednich dyrektor sprzedaży i marketingu Polska Presse. Współtwórca projektu „Ochrona danych osobowych ABI w praktyce”.

Paulina Olszewska

Trener, dyplomowana stylistka oraz instruktor stylizacji rzęs, w trakcie szkoleń
trenerskich z akredytacją Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkoleniowców Biznesu
Zdobyte nagrody i wyróżnienia:
– medalistka Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji Rzęs w 2018r.
– nominacja Głosu Pomorza do „Osobowość roku 2018” w kategorii biznes
– Lwica Biznesu 2018
– Diamenty Kobiecego Biznesu 2019 (jedna z bohaterek książki pt. „Diamenty Kobiecego
Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat.” pod redakcją Ilony Adamskiej)
– autorka artykułów w kobiecych mediach dotyczących branży beauty

Jak mówi o sobie: –  Jestem instruktorem stylizacji rzęs, szkoleniowcem kilku autorskich programów, w tym „ESTETYKA WRAŻEŃ. Od jakości do reputacji”. Specjalizuję się w komunikacji opartej o potrzeby i doświadczenia klienta oraz badam obszary wpływu jakości usług na reputację w branży beauty. Uczę stylistki jak tworzyć piękne stylizacje oraz jak poprawić jakość usług, aby nie tylko trafić do idealnego dla nas odbiorcy ale budować reputację, dbając o jego satysfakcję i pozytywne wrażenia. Prowadzę również konsultacje dla salonów urody z zakresu tworzenia perfekcyjnej usługi beauty. Tylko w ostatnim roku zrealizowałam prawie tysiąc godzin szkoleniowych dla indywidualnych stylistek z Polski i z zagranicy oraz salonów urody. Miałam przyjemność przeprowadzić szkolenia dla kilku bardzo ekskluzywnych miejsc świadczących usługi beauty.

Od zawsze pasjonowałam się sztuką oraz psychologią i jak zapewne większość kobiet – kwestiami związanymi z urodą. Po 6 latach pracy biurowej w instytucji państwowej postanowiłam spełnić swoje marzenie i łącząc wszystkie swoje pasje otworzyłam salon urody specjalizujący się w upiększaniu kobiecego spojrzenia. Kolejnym krokiem było przekazywanie wiedzy i doświadczenia, które nabyłam przez kilka lat swojej działalności.
Kocham ludzi i nic nie sprawia mi większej przyjemności niż dzielenie się wiedzą, warsztatem i pomysłami podczas konsultacji oraz szkoleń, nad którymi stale pracuję.
Właśnie rozpoczynam prace nad książką o branży beauty.

 

Link do głosowania SMS-owego podamy jutro (6.04) do godziny 17.00.

 

*** Redakcja zachowuje oryginalną pisownię zgłoszeń kandydatów. 

1 komentarz
  1. Trzymam kciuki za wszystkich uczestnikow ,kazdy z nominowanych zasluguje na nagrode.
    Szczegòlnie kibicuje wspanialej Pania Kasi Turlik .

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: