Pierwsze urodziny Girlboss.in – miejsca dla kobiet biznesu, liderek, a przede wszystkim zwolenniczek kobiecej współpracy

14.06.2019 r. w Katowicach w 3 siostry, bajgiel i kawa odbyły się pierwsze urodziny portalu Girlboss.in skierowanego do kobiet przedsiębiorczych. W wydarzeniu wzięło udział blisko 60 uczestniczek. Wśród nich były przedsiębiorczynie, menedżerki oraz kobiety, które swoją przygodę z biznesem dopiero rozpoczynają.

Celem wydarzenia było podsumowanie całego roku funkcjonowania portalu Girlboss.in. 130 artykułów, blisko 130 000 UU. 8 wydarzeń w największych miastach w Polsce i blisko 200 uczestniczek. Jeden projekt mentoringowy Girlboss Academy, prawie 70 zgłoszeń, 11 uczestniczek, 1 zwyciężczyni. Nowa platforma Girlboss Friendly. A to tylko część sukcesów Girlboss.in, bo najważniejsze są te, których nie da się zmierzyć. Nowe kontakty, nowe współprace i projekty, mnóstwo wzajemnej inspiracji i wsparcia. Urodziny portalu były zwieńczeniem tego wszystkiego.

W trakcie wydarzenia uczestniczki miały okazję poznać historię portalu, wysłuchać wystąpienia Ewy Gadomskiej- pomysłodawczyni całej inicjatywy i Darii Stasiak- project managerki całego przedsięwzięcia oraz wziąć udział w “Otwartej Scenie” i powiedzieć coś od siebie. Urodziny były również okazją do obejrzenia prac Żany Migo w ramach projektu #FajnaBabka – portretów kobiet, które są świetne w swoich dziedzinach i wspierają inne kobiety. Nie zabrakło również czasu na networking. Każda uczestniczka otrzymała giftpack z prezentami od partnerów wydarzenia.

To był świetny rok dla portalu Girlboss.in i nie pozostaje nic innego, tylko czekać na kolejne sukcesy!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: