Pierwsza w Polsce ketogeniczna dieta pudełkowa, z wyborem menu.

W internecie oraz innych mediach można zaobserwować coraz to bardziej rosnącą popularność tłuszczowej diety ketogenicznej. Polega ona na spożywaniu minimalnej ilości węglowodanów, aby wprowadzić organizm w stan tak zwanej ketozy.

 

Po wytworzeniu się ciał ketonowych w naszym organizmie, zaczynamy czerpać energię z zapasów tłuszczu – nie z węglowodanów jak ma to miejsce podczas “normalnego” metabolizmu. Brand Nice To Fit You, który jako pierwszy na polskim rynku wprowadził wybór menu w diecie pudełkowej, dla swoich użytkowników, po raz kolejny wyszedł z pionierską ofertą. Tym razem, zaledwie miesiąc po wewnętrznej premierze ketogenicznej diety pudełkowej, wprowadzili jako pierwsi w Polsce ketogeniczną dietę z wyborem menu, Dietę Keto+. Jest to  dieta wspomagająca redukcję tkanki tłuszczowej, koncentrację oraz jakościowy sen. Dedykowana dla ludzi aktywnych, zarówno fizycznie jak i umysłowo. Pomaga regulować gospodarkę cukrową oraz łagodzi problemy związane z przyswajaniem węglowodanów. Catering ketogeniczny maksymalnie ogranicza węglowodany i przyspiesza osiągnięcie założonych celów sylwetkowych. W tym cateringu znajduje się dużo mięsa, jaja, tłusty nabiał, warzywa, orzechy i tłuszcze roślinne oraz zwierzęce.

To co wyróżnia Dietę Keto+ na rynku, to fakt, że przy tak restrykcyjnym sposobie żywienia, jakim jest dieta ketogeniczna klient Nice To Fit You może spożywać posiłki zgodnie z własnymi preferencjami smakowymi. Istnieje możliwość codziennie skomponować cały dzień diety wybierając keto posiłki spośród 10 różnorodnych propozycji. Wielu osobom, dieta ketogeniczna słusznie kojarzy się z posiłkami bazującymi na tłustym mięsie, jajkach i oleju.

Nice To Fit You oferuje potrawy z obfitujące również w ryby oraz zdrowe tłuszcze roślinne takie jak awokado, orzechy, czy pestki. Stąd w diecie Keto+ znajdziemy nie tylko posiłki bazujące na tłustych mięsach, tłustym nabiale i jajkach, ale również warzywne sałatki, czy dania rybne, dostarczające nie tylko tłuszczu, ale również cennych witamin i składników mineralnych.

Możemy wybrać, czy drugie śniadanie wolimy zjeść w formie keto ciasteczek, czy sałatki, na obiad mięsne kotlety, czy rybę, a na podwieczorek zupę lub keto hummus. Z perspektywy dietetyka i psychodietetyka to bardzo ważne, aby będąc na diecie móc jeść smacznie, kolorowo i to co na co ma się obecnie ochotę. Takie podejście pozwala na zmianę stylu życia na zdrowszy na zawsze. Zespół dietetyczek Nice To Fit You tworząc dietę keto miał na celu skomponowanie posiłków tak, aby w spełniały wysokie wymagania założeń diety ketogenicznej, a jednocześnie były atrakcyjne, piękne i pyszne.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: