Pięć TOP prezentów dla Niej i dla Niego + podarunkowe savoir-vivre

Przed nami mnóstwo okazji do drobnych upominków – za chwilę Dzień Kobiet, a zaraz po nim zyskujący na popularności Dzień Mężczyzn. Ponadczasowe skórzane i ekologiczne dodatki są nadal w modzie, ale czy na pewno wiemy, jak je wręczać, by nie popełnić żadnego faux pas?

 

 

– Skórzane upominki kojarzą się z elegancją i szykiem – mówi Paweł Rowicki, właściciel firmy Cedar z galanterią osobistą. Takie dodatki są po prostu piękne, ceni się je również za ponadczasowość, uniwersalność i funkcjonalność. Portfele, paski i inne skórzane akcesoria to wciąż najchętniej wybierane prezenty na wszelkie okazje – niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z istnienia tzw. podarunkowego savoir-vivre, czyli zasad wręczania tych upominków, które zrodziły się na bazie przesądów.

W tym sezonie warto postawić na pięć topowych upominków i wiedzieć jak prawidłowo
je przekazać wybranej osobie – eksperci firmy Rovicky przygotowali podpowiedzi.

Portfel to idealny pomysł na prezent z prostego powodu – zgodnie z przesądami portfela nie powinno się nigdy samodzielnie kupować. Uwaga – warto pamiętać, że w złym tonie jest podarunek w postaci pustego portfela – przed zapakowaniem można więc włożyć do środka symboliczny grosik! Dla kobiet wybieramy portfele czerwone i złote – te barwy symbolizują bogactwo i władzę.

Torba wielofunkcyjna dla pań lub saszetka dla panów ucieszy na pewno wszystkich, lubujących się w kolekcjonowaniu takich dodatków do garderoby. Ten podarunek warto wzbogacić o specjalną zawieszkę, gdyż wciąż utrzymują się przesądy, że toreb nie wolno stawiać na podłodze, gdyż uciekną z niej wszystkie pieniądze!

Pasek podkreśli codzienny strój oraz doda elegancji nie tylko panom. Ale uwaga! Czy wiecie, że z tym pomysłem na podarunek wiąże się pewien dziwny zwyczaj? Otóż pasek symbolizuje… ograniczenie wolności, – jeśli obdarowany chce uniknąć „usidlenia” powinien zapłacić za prezent choćby symboliczną kwotę – niezależność powróci, gdy prezent przestanie być prezentem.

Skórzane etui, czyli piękny gadżet, mający na celu chronić wartościowe przedmioty, karty płatnicze i dokumenty. Etui stanowi idealne rozwiązanie w naszym bezgotówkowym świecie, w którym coraz częściej zapomina się o portfelach
i torebkach. Pozycja tego dodatku umacnia się i rozkwita w postaci wielu rodzajów
do wyboru, takich jak, m.in.: etui na klucze, etui na dokumenty, etui na długopisy
czy okulary. I uwaga! Ten modny dodatek na razie jest całkowicie wolny od przesądów!

Rękawiczki oto TOP prezent na pandemiczne czasy! Przyda się nie tylko na przedwiosenne chłody, ale i na wszelkie okazje, gdy trzeba ochronić dłonie przed dotykaniem skażonych wirusami powierzchni. Obdarowani docenią najbardziej takie rękawiczki, w których będzie można korzystać z telefonu bez konieczności ich zdejmowania. Uwaga! Pewien przesąd podaje, że rękawiczki, jako prezent
to zapowiedź kłótni – można się uwolnić od tej klątwy, płacąc za ów prezent symboliczny grosik – podobnie jak w przypadku paska.

Przepis na udany prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny? Dobra jakość, solidne wykonanie i atrakcyjny design plus funkcjonalność! Te kryteria spełniają akcesoria skórzane, jako przedmioty codziennego użytku. Każdego dnia, gdy obdarowany weźmie swój podarunek do ręki, będzie miał w pamięci osobę, od której go otrzymał. Ten drobny gest może pozytywnie wpłynąć na relacje między ludźmi i dostarczyć wiele radości.

Marka Rovicky to polska firma działająca na rynku wysokogatunkowej galanterii skórzanej od niemal 20 lat. Oferuje portfele i torebki o praktycznych i ponadczasowych fasonach, teczki, paski oraz drobne akcesoria, dzięki którym powstanie wiele niezwykle efektownych stylizacji. Wsłuchując się w opinie klientów, marka nieustannie rozwija swoją ofertę, wzbogacając ją o nowe modele.

Rovicky to doskonałe połączenie najnowszych światowych trendów  z klasycznymi formami oraz unikatowym wzornictwem. Oferowane produkty to ponadczasowa stylistyka, która nigdy nie przestanie zachwycać – sprawdzą się wyśmienicie nie tylko w przypadku wydarzeń wymagających oficjalnego stroju, ale także sytuacjach codziennych, w których nie jest konieczne zachowanie odpowiedniej etykiety.

https://rovicky.pl

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: