Patrycja Kosiarkiewicz przedstawiła nowy singel “Wiedźmin”. Premiera ep-ki “Hulaj Dusza”

Ukazał się nowy singel Patrycji Kosiarkiewicz zatytułowany „Wiedźmin”. Jest on kolejną zapowiedzią jej nowej ep-ki „Hulaj Dusza”, która ukaże się w najbliższy piątek.

 

 

 

„Hulaj dusza” jest częścią dwupłytowego CD, na którym znalazła się również poprzednia, pochodząca z roku 2020 świetnie przyjęta płyta „Ogólnie chodzi o to”. Z uwagi na pandemię została ona wydana jedynie w formie cyfrowej, ale fani bardzo prosili o CD. Dziś album wraz z nową ep-ką w dwupaku doczekał się postaci fizycznej.

Oto co mówi artystka na temat premierowego wydawnictwa: „Hulaj dusza” z premierowymi sześcioma piosenkami nie jest kontynuacją linii obranej na Ogólnie chodzi o to, choć istnieje jeden punkt wspólny – użycie elektroniki. Tym razem jednak pojawiło się więcej akustycznych instrumentów i koncept – opowieść o podróży Duszy poprzez wcielenia.

A skoro tak, są i dawne słowa: kirys, ciemnia, Mokosz, pojawiają się bajkowe postaci: rusałki, wiedźmin, rycerze, są nawiązania do ezoteryki: Kroniki Akaszy, Lucyfer. Pragnęłam to wszystko zgrabnie spleść ze współczesnością i opatrzyć najważniejszym przesłaniem, będącym mantrą mojej twórczości: zmieniają się jedynie scenografie, ale ludzka podróż od zarania dziejów jest wciąż o tym samym, o naszej drodze ku oświeceniu.

„Wiedźmin” (lyric video): https://bit.ly/3bj1l36

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: