6.02 w krakowskim hotelu CITY SM & Leśne SPA odbyła się V edycja Charytatywnego Balu Sympatyków Rosyjskiego pt. Promujemy normalność. Nie Rosję. To najgłośniejsze przedsięwzięcie krakowskiego społecznika i dziennikarza, Dawida Łasuta, który od lat reklamuje Polskę za wschodnią granicą oraz zaznajamia nas z kulturą Rosjan.
Fundacja W zgodzie ze sobą Ilony Adamskiej rozpoczyna realizację nowego ogólnopolskiego projektu edukacyjnego skierowanego do młodych…
Czytaj dalej →




