Nowy wymiar opieki beauty – La Guèl Clinic & SPA

W stolicy, a jednak z dala od zgiełku, w bliskim sąsiedztwie Lasu Kabackiego znajduje się miejsce, w którym otrzymasz opiekę beauty dopasowaną do indywidualnych potrzeb. To La Guèl Clinic & SPA. Urokliwe otoczenie i kojąca przestrzeń w połączeniu ze skutecznością najnowszych technologii i profesjonalizmem wykwalifikowanych specjalistów to nowy wymiar medycyny estetycznej i kosmetologii.

 

La Guèl Clinic & SPA to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii zapewniająca wyjątkowe doznania estetyczne. Pełna uroku lokalizacja oraz najwyższej jakości przestronne i ciepłe wnętrza, to tylko początek. Wyciszenie jest wstępem do celu. Właściwa kuracja to kompleksowa opieka w postaci zabiegów upiększających i relaksujących – zarówno z zakresu estetyki lekarskiej, jak i kosmetologii.

Bogata oferta kliniki charakteryzuje się propozycjami światowych standardów z wykorzystaniem najnowszych technologii. W La Guèl Clinic & SPA doświadczony personel lekarzy, kosmetologów, kosmetyczek oraz fizjoterapeutów dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami medycznymi i kosmetycznymi oraz wykorzystuje najwyższej jakości, sprawdzone preparaty. Klinika posiada ogromny park maszynowy w tym aż 15 topowych urządzeń Hi-Tech do których niedawno dołączyło kolejne – Chromatica Platinum XL®, dostarczony przez cenioną na rynku firmę SC Beauty Medical. Ten najnowszy sprzęt, z którego korzystają już pacjenci, służy profesjonalnej depilacji laserowej. 

Chromatica Platinum XL® jest pierwszym światłowodowym laserem do depilacji o wysokiej mocy. Jego innowacyjne działanie wpływa nie tylko na komfort pacjenta, ale również na komfort pracy wykonującego zabieg. To bardzo ważne dla wykorzystania pełni możliwości każdego sprzętu, a tym samym osiągania najlepszych rezultatów. W nowym urządzeniu wytwarzana energia transportowana jest na tyle głęboko, by trwale uszkodzić brodawkę włosa – wszystko dzięki światłowodowej technologii. Gwarantuje to skuteczność już po pierwszym zabiegu. Co więcej urządzenie posiada system, dający efekt chłodzenia skóry podczas depilacji, co znaczne zwiększa komfort pacjenta. Z kolei lekkość uchwytu sprzętu sprawia, że zabieg wykonywany przez wprawione ręce specjalistów La Guèl Clinic & SPA jest niezwykle precyzyjny. Skuteczność działania lasera jest potwierdzona klinicznie.

La Guèl Clinic & SPA to wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą oraz nowoczesne technologie i profesjonalny zespół ekspertów. Całość wpływa na zadowolenie pacjentów, którzy cenią komfort i skuteczność zabiegów. O sukcesie kompleksowości usług La Guèl Clinic & SPA świadczą przede wszystkim pacjenci, ale również wyróżnienia, którymi może poszczycić się klinika. Należy do nich choćby „Debiut Roku 2018” w kategorii Klinika Beauty w Warszawie.

Więcej na https://laguel.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: