Nowe plany na rok 2023! Wstąp do prestiżowej organizacji – Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

Europejski Klub Kobiet Biznesu wchodzi w nowy rok z nową energią! Czym  organizacja istniejąca od 2018 roku zaskoczy zrzeszone w niej panie?

 

Członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i sympatyzujące z organizacją panie już dziś mogą zacząć szykować się na pełen pozytywnych wrażeń rok. Czekają nas nowe wydarzenia, motywujące do działania oraz realizowania najśmielszych nawet planów i marzeń!

Przede wszystkim, Klubowiczki zyskują zupełnie nową, udoskonaloną platformę http://www.ekkbvip.pl będącą wewnętrznym komunikatorem oraz bazą kontaktów. Przy pomocy tego narzędzia Członkinie Klubu będą mogły jeszcze sprawniej i szybciej komunikować się ze sobą. Nowa platforma stworzy też wiele możliwości dotyczących wymiany kontaktów i doświadczeń.

Kolejna zmiana dotyczy powołania Zarządu Klubu, który zaczyna funkcjonować od 2 stycznia. Pierwszy raz od 4 lat. Te honorowe funkcje pełnić będą:

Ilona Adamska – Prezes EKKB;

Katarzyna Niemiec – wiceprezes EKKB;

Ewelina Salwuk-Marko – członek zarządu EKKB;

Alina Roszczyńska – członek zarządu EKKB oraz

Teresa Rosati – członek zarządu, ambasadorka EKKB.

Europejski Klub Kobiet Biznesu w nowym roku niezmiennie szykuje też wiele atrakcyjnych spotkań i wyjazdów. Panie zrzeszone w tej organizacji (lub chcące do niej przystąpić) już w lutym czeka spotkanie biznesowe w Niemczech, a w marcu – kolejny event na Wyspach Brytyjskich. Szczegóły dotyczące tych projektów już wkrótce!

Pierwszy kwartał roku 2023 będzie też obfitował w inne prestiżowe wydarzenie. Mowa o I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, które odbędzie się 24 marca w eleganckich wnętrzach  Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. To interdyscyplinarne spotkanie będzie znakomitą okazją do zawarcia nowych znajomości, uczestniczenia w motywujących spotkaniach i rozwinięcia skrzydeł.

Europejski Klub Kobiet Biznesu przygotował dla uczestniczek Forum m.in.:

– inspirujące panele dyskusyjne oraz debaty z udziałem Członkiń Klubu;

– wykłady lekarzy, psychologów, terapeutów, ludzi mediów;

– plebiscyt INSPIRATORKA ROKU 2023;

– premierę ebooka;

– stoiska wystawiennicze promujące marki Klubowiczek.

Nie trzeba chyba wspominać, że I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu stwarza nieocenione możliwości w zakresie  skutecznego networkingu i wymiany kontaktów. Wydarzenie uświetnią też występy cenionych artystów!

Wszystkie panie, które chciałyby wstąpić w szeregi EKKB, ale do tej pory się wahały, mogą zmienić ten stan rzeczy i zgłosić chęć przystąpienia do organizacji. Można to zrealizować na trzy sposoby: mailowo, wysyłając zgłoszenia na adres info@idmedia.pl“, poprzez platformę www.ekkbvip.pl lub stronę www.ekkb.pl.

Jak mówi Ilona Adamska, prezes Klubu:

– Wprowadzamy co kilka miesięcy ważne i potrzebne zmiany, często będące odpowiedzią na potrzeby naszych Członkiń. Wyciągam cenne lekcje i doprecyzowuję różne kwestie,  by zrobić z Klubu naprawdę prestiżową, międzynarodową organizację. W nadchodzącym roku szykuję sporo fajnych, ambitnych projektów z sympozjami naukowymi, forum biznesowym i Akademią EKKB na czele. Chcę zmienić profil Klubu, jednak o szczegółach będę informować na bieżąco na naszym profilu na Facebooku. Ponadto od stycznia wiele decyzji związanych z Klubem będę podejmować wspólnie z nowo powołanym zarządem. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. – mówi Ilona Adamska, założycielka i prezes EKKB.

Europejski Klub Kobiet Biznesu zmienia się nieustannie. Jak mówi jedna z Klubowiczek, Gabriela Sięka: „Klub cały czas się krystalizuje”. Wszystko po to, by odpowiadać na zmieniające się potrzeby i prośby kobiet, które go tworzą.

Wniosek? Warto wstąpić w szeregi EKKB!

Joanna Bielas

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: