Nowa platforma sprzedażowa dla rodziców!

Przeraża Cię perspektywa wyprawy z dzieckiem do sklepu po buciki, a na samą myśl o wyborze nowych mebelków do dziecięcego pokoju, ogarnia Cię gęsia skórka? Możesz odetchnąć z ulgą. W sieci coraz większą popularność zdobywa nowa platforma sprzedażowa www.mamawsieci.pl {kupuje}, skierowana do zabieganych i ceniących swój czas rodziców. Coraz więcej osób decyduje się na przeniesienie codziennych obowiązków do Internetu. Nie tylko ze względu na oszczędność czasu, ale również pieniędzy, ponieważ w ten sposób mogą skupić się na zakupie jedynie potrzebnych i interesujących ich rzeczy. Chętnie poszukujemy miejsc, które oferują nie tylko szeroki wybór, ale również oryginalny design i solidne wykonanie.

 

– Od wielu lat jestem zwolenniczką nowych technologii, a Internetu zwłaszcza. Uważam, że ułatwia życie, usprawnia jego organizację. Po prostu pomaga w wielu codziennych sprawach – zdradza Justyna Szulczewska, założycielka platformy sprzedażowej Mamawsieci.pl.

Siedem lat temu Justyna porzuciła pracę na etacie i skoncentrowała się na własnym projekcie – portalu informacyjnym mamywsieci.pl. Oprócz prowadzeniem strony, z czasem pojawiały się również inne inicjatywy. Przedsiębiorcza mama zajmowała się między innymi organizacją wydarzeń dla mam i ich pociech, takich jak warsztaty, kluby mam, a także nieco większych wydarzeń, jak cykliczne „Targi dla całej rodziny”. Z czasem przyszła pora na realizację nowych wyzwań. Doświadczenie oraz chęć ułatwienia życia innym zapracowanym rodzicom, przyczyniły się do pójścia o krok dalej. Z początkiem roku w sieci zadebiutował kolejny projekt Justyny związanym z rodzicielstwem i przedsiębiorczością.

– Platforma sprzedażowa powstała z myślą o dwóch grupach odbiorców – o rodzicach oraz o mniejszych i większych producentach. Stawiam na polskie produkty, polskich producentów. Do współpracy zapraszam małych wytwórców, rękodzielnicze manufaktury, ale też większe firmy produkujące wartościowe produkty.

Stworzona przez Justynę  platforma przyciąga coraz większą ilość mniejszych i większych przedsiębiorców. Głównym założeniem jest nacisk na jakość oferowanych produktów oraz ich unikatowość. To doskonałe miejsce dla rodziców znudzonych sztampowymi i taśmowo produkowanymi akcesoriami, ubrankami i zabawkami dla dzieci.

Platforma przyciąga głównie polskich producentów, którzy oferują przedmioty wykonane z naturalnych, wysokiej jakości i przyjaznych środowisku surowców. Dzięki spełnieniu odpowiednich wymagań i certyfikatów, mamy pewność, że wybieramy dla naszych pociech produkty bezpieczne i dopasowane do ich potrzeb. Przedsiębiorcza mama stworzyła miejsce, w którym każdy zajęty rodzic może bez wychodzenia z domu, w dowolnym czasie kupić wszystko, czego potrzebuje dla siebie i swoich dzieci.

Tekst: Adrianna Lamparska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: