Nowa kolekcja biżuterii ViaAroma – „JESTEM…” Inspiracja do wyrażenia siebie i podkreślenia swojej wyjątkowości!

Nowa linia biżuterii ViaAroma – „JESTEM…” to oryginalna propozycja z wartościowym przesłaniem dla kobiet: „Bądź, kim zechcesz, bądź sobą. Jesteś wyjątkowa!” Jej unikatowość dostrzegamy już w nazwie, która pozostaje otwarta. Każda posiadaczka naszyjnika czy bransoletki może po swojemu nazwać swoją ulubioną biżuterię – wystarczy dopowiedzieć dalszą część do „JESTEM…” Kolekcja ma zachęcać kobiety do większej wiary w siebie, dodawać odwagi i poczucia wyjątkowości. Bo każda z nas jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna!

 

 

„JESTEM…”

Kolekcja „JESTEM…” ViaAroma ma za zadanie inspirować kobiety do określenia i docenienia siebie, swoich wysiłków i sukcesów. Stawia pytanie – „kim jestem?” Zachęca do uświadomienia sobie swojej siły, docenienia doświadczeń i osiągnięć.

„JESTEM…” Siłą. Odwagą. Inspiracją. Wiedzą. Pięknem. Energią. „JESTEM…” kobietą!

Ażurowa biżuteria „JESTEM…” z delikatnym abstraktem kreski oddaje lekkość i zwiewność kobiety, jej subtelność, a jednocześnie siłę i wyjątkowość. Każda kobieta może wyrazić swoją osobowość sięgając po naszyjnik lub bransoletkę w wybranym kolorze, dopasowując pady do stylizacji, a także wybierając swój ulubiony zapach z szerokiej gamy olejków eterycznych ViaAroma. Nazywając po swojemu tak skomponowaną biżuterię każda z nas może poczuć się wyjątkowa i niepowtarzalna! Przesłanie tej kolekcji to zachęcenie kobiet do większej wiary w siebie, w to, co robią i kim są oraz do swobodnego wyrażania własnej osobowości.

Wystarczy kilka kropli olejku eterycznego naniesionego na wkładkę, wykonaną z wysoko – chłonnej tkaniny, aby tchnąć w biżuterię nowy wymiar: aromaterapii. Ażurowy, delikatny wzór umożliwia subtelne uwalnianie olejku eterycznego i otaczanie się ulubionym aromatem.

W zestawie z naszyjnikiem lub bransoletką znajduje się 5 różnokolorowych padów do nasączania i 2 mini olejki eteryczne (2 ml każdy). Bransoletkę tworzy część ozdobna, przykręcana do korpusu, przez który dwukrotnie przewleka się skórzany pasek. Ręcznie wykonane paski dostępne są w całej gamie barw. Naszyjnik występuje w różnych wariantach kolorystycznych i długościach. Dzięki tej różnorodności można dopasować biżuterię do dowolnej stylizacji.

Nowa linia biżuterii ViaAroma – „JESTEM…” została stworzona, by dodawać energii obrazem i otaczać pięknem aromatów!

Ceny: Zawieszka Zapachowa „JESTEM…” w kolorze złotym – 247 zł, w kolorze srebrnym lub czarnym – 212 zł; Bransoletka Zapachowa „JESTEM…” w kolorze złotym – 247 zł, w kolorze srebrnym – 212 zł.

W zestawie z biżuterią znajdują się naturalne olejki eteryczne (2 x 2 ml): z pomarańczy (najskuteczniejszy antydepresant!) oraz mieszanka olejków Ona (stworzona specjalnie dla kobiet, wspierająca równowagę hormonalną organizmu) oraz 5 różnokolorowych wkładów (padów) do nasączania.

Sprzedaż produktów: viaaroma.pl
www.instagram.com/viaaroma_pl
www.facebook.com/ViaAromaPL

***

ViaAroma to polska marka, będąca oryginalną propozycją dla wymagających klientów, poszukujących pięknych i nietypowych rozwiązań, potrzebujących od biżuterii czegoś więcej… Urzeka wzornictwem, jest uniwersalna, ponadczasowa i… pachnie! W wyjątkowy sposób umożliwia korzystanie z aromaterapii w każdym miejscu i w dowolnej chwili. W ofercie marki poza unikatową, zapachową biżuterią znajdują się naturalne, certyfikowane olejki eteryczne, dyfuzory oraz biżuteria samochodowa. W ramach Akademii ViaAroma marka organizuje warsztaty dotyczące aromaterapii.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: