Niezwykły wieczór w krakowskiej restauracji Vistula Port

Tłum pozytywnych ludzi z otwartymi sercami, rodzinna atmosfera, inspirująca opowieść i udana licytacja charytatywna na rzecz fundacji “Możesz na mnie liczyć” (www.pomoz.pl) – tak wyglądał piątkowy wieczór w krakowskiej restauracji Vistula Port na Zakolu Wisły.

 

– Sukces tego slajdowiska to najlepszy dowód na to, jak bardzo siebie potrzebujemy i jak bardzo tęskniliśmy za spotkaniami twarzą w twarz – mówi Dawid Łasut, krakowski społecznik i organizator wydarzenia. I dodaje:  – Liczyłem na 80 osób, a przyszło 110. Byłem nastawiony na ciepłe przyjęcie, a było gorące. Chciałem zebrać minimum 3.000zł w trakcie niewielkiej licytacji, a zebraliśmy prawie 4.500zł. Dla wielu osób historia naszej 329-dniowej podroży z 3 dzieciaków poza utartym szlakiem covidowych obostrzeń była ogromną motywacją i inspiracją. Nasz przykład pokazuje, że każdą porażkę można przekuć w sukces i nawet jeden człowiek wiele może. Wystarczy chcieć i nie bać się podejmować odważnych decyzji.

Na specjalne podziękowania zasłużyli partnerzy wydarzenia – The Secret Soap Store, Barber Familia Barber Shop, Tattoo & Academy, Leśne Spa, Optimal Fit- catering dietetyczny oraz doradca rozwoju osobistego Katarzyna Czachor.

Głównym partnerem eventu została Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo Ubezpieczeniowa.

Kolejne wydarzenie Dawid obiecuje… za rok. Już niebawem wspólnie z żoną i trójką dzieciaków wyrusza w kolejną długą i inspirującą podróż. Trzymamy kciuki!

Przygody aktywnej rodziny z Krakowa możecie śledzić na bieżąco na profilu https://www.facebook.com/dawidlasut.

Fot. Wacław Laba

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: