Niezwykłe warsztaty rozwojowe w mętlikowym stylu! Nie musisz być perfekcyjna, aby być szczęśliwa

Kobiecość to coś więcej niż sukienki i makijaż. Kobiecość to wrażliwość, zmysłowość, emocje. Bycie kobietą jest niezwykłe, nieprzewidywalne, wyjątkowe. Dlatego celebruj z nami kobiecość – Twoją największą siłę. 

 

 

Każdego dnia jesteś dla innych: jesteś mamą, córką, żoną, siostrą, szefową, pracownicą, przyjaciółką… dzisiaj po prostu bądź sobą, dla siebie. Prawdziwą, subtelną, dowartościowaną kobietą.

Nieperfekcyjna, nieidealna…ale szczęśliwa 💙

Podaruj sobie chwilę przyjemności, bo zasługujesz na to, jak nikt inny. Zatrzymaj się. Poczuj jak niesie Cię muzyka, jak otaczasz się zapachem ziół i kwiatów, jak cała stajesz się spokojem.

Jesteś ważna. Najważniejsza 

Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe i przepięknie pachnące wydarzenie, na którym oprócz inspirującej i zmysłowej prelekcji seksuolożki, nastrojowego koncertu, będziemy od podstaw tworzyć spersonalizowane botaniczne kosmetyki. Tak naturalne i apetyczne, że będzie można je zjeść.

 Jaki mamy plan?

  • Ziołowe przyjęcie pełne aromatów i cudownych ziół, przy których zapomnisz o codzienności, stworzysz dla siebie spersonalizowany luksusowy krem do twarzy oraz serum pod oczy, warsztat poprowadzi Marzena Wojtkowiak. 
  • Dowiesz się co zrobić, by być szczęśliwym … w łóżku, nikt tak pięknie i zmysłowo nie wprowadzi nas w tajemnice alkowy jak nasza ekspertka, seksuolożka Elżbieta Janicka:
  • Przeniesiesz się w inny wymiar podczas nastrojowego koncertu niezwykłego duetu Pauliny Łaby Torres i jej męża, Tomka Torresa. 
  • O Twoje piękno zadbamy w strefie przyjemności z marką modową Atelier Queen of Stars. Zapewnimy Ci indywidualną konsultację z profesjonalną stylistką. 
  • A całość uwieńczy przepyszny, pachnący ziołami catering opracowany specjalnie na tę okazją przez szefa kuchni restauracji Florian, który potrafi ujarzmić na talerzu dwa żywioły Ogień i Wodę.

Piątek, 19.08.2022 / 16:00 – 22:00 
Ogień i Woda, Restauracja Florian, Warszawa 

Link do biletów: https://tiny.pl/wqjkv

W cenie biletów: otwarty bufet zimne i ciepłe dania, napoje, 2 luksusowe botaniczne kosmetyki (krem do twarzy i żel afrodyzjak pod oczy, zapewniamy cały sprzęt i komponenty do stworzenia ww. kosmetyków, indywidualna porada stylistki, prelekcja, koncert J

Dziś chcemy zadbać o Ciebie. Dziś chcemy skupić się na Tobie. Dziś chcemy pokazać Ci, jak być, a nie bywać. Bo zasługujesz na to, co najlepsze.

 

Fundacja Mętlik w Głowie 💙

Holistycznie dbamy o zdrowie psychiczne dorosłych i młodzieży. Prowadzimy edukację i profilaktykę zdrowia psychicznego na dwóch płaszczyznach – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Każdy z nas, bez względu na status społeczny, wiek czy płeć, ma czasem #metlikwglowie, my jesteśmy po to, by pomóc Ci go rozplątać! Miażdżymy stereotypy, uprzedzenia i z góry narzucane standardy.      Z pomocą naszych ekspertów, pomagamy Ci odnaleźć wiarę w siebie, ruszyć z miejsca i zbudować dobrostan na poziomie psychicznym, fizycznym i społecznym.

Zamień swój wewnętrzny chaos na działanie.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: