Niezwykła moc przytulania

Dzieci uwielbiają przytulanie, głaskanie i miłe szepty, które dają im poczucie bezpieczeństwa, uspokajają i łagodzą stres. Dzięki mocy tych gestów maluchy potrafią obdarować uczuciami i zainteresowaniem nie tylko swoich rodziców, ale i lalki – nieodłączne towarzyszki ich zabaw. Tuląc i troszcząc się o zabawkowe bobasy, odtwarzają zachowania dorosłych, ćwicząc okazywanie czułości oraz opiekę nad innymi. Mogą także, tak jak z nowymi lalkami My Garden Baby, od najmłodszych lat uczyć się szacunku dla natury i otaczającego je świata.

 

 

 

 

Dotyk jest jednym z pierwszych bodźców, którego już w życiu płodowym, doświadcza dziecko. Otulone w brzuchu mamy na długo zapamięta to uczucie jako konieczny element bliskości, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego przytulanie, przewijanie czy układanie do snu tak szybko stają się częścią ulubionych rytuałów kilkulatków, które opiekę nad zabawkowymi bobasami mogą roztaczać w nieskończoność.

Z krainy bajkowych fantazji do prawdziwego świata

Przytulanie, przewijanie i karmienie bobasów uwielbiają niemal wszystkie dzieci. Z My Garden Baby to jednak dużo więcej niż tylko nauka troskliwości. Te niezwykle kolorowe lalki, pobudzając wyobraźnię, pozwalają maluchom na łączenie świata fantazji i rzeczywistości, zachęcając jednocześnie do odkrywania i poszanowania natury. Bobasy My Garden Baby już samym wyglądem zapraszają do zabawy. Mają kolorowe, pachnące owocami włosy z zabawną grzywką i pogodne buzie z dużymi, radosnymi oczami. Ubrane są w kolorowe body z roślinnymi motywami oraz kołnierzykiem przypominającym płatki kwiatów, a we włosach mają welurowego motyka. Całość dopełniają bajecznie kolorowe skrzydła, które po złożeniu stają się kocykiem bobasa, otulającym go jak kwiatowa łąka. Skrzydełka i ubranka wykonano z materiałów w 100% przyjaznych środowisku, a piękne, kartonowe pudełeczko jest czymś więcej niż opakowaniem – zmienia się w kołyskę dla bobasa.

Lalki dla mniejszych i większych

Lalki My Garden Baby, w zależności od modelu, różnią się wielkością, odcieniem skóry, ubrankami oraz akcesoriami, które pozwalają naukę przytulania i roztaczania opieki dostosować do wieku dzieci. Dla najmłodszych idealne będą mniejsze bobasy z mięciutkimi rączkami, nóżkami i brzuszkiem, wyposażone w skrzydełkowe „otulaczki” oraz niezastąpiony w uspokajaniu smoczek. Świetnie sprawdzą się także raczkujące My Garden Baby, którym sprawia to tyle radości, że aż machają skrzydełkami.

Starsze dzieci potrzebę opieki mogą ćwiczyć na większych lalkach z dodatkowymi akcesoriami np. miseczką i łyżeczką, która po zanurzeniu w zimnej wodzie zmienia kolor. Są też lalki, które piją wodę z różowej buteleczki w kształcie zwierzaczka i moczą pieluszkę.

Linia My Garden Baby to także ciekawe dodatkowe akcesoria, które dają wiele możliwości zabawy. Wanienka – łóżeczko z gumowymi zabawkami zmieniającymi kolor, to szansa na niekończące się kąpiele a potem na tulenie i kołysanie bobasa do snu. W opiece pomogą również ciekawe zestawy do kąpieli lub karmienia, a dzięki motylkowemu nosidełku nawet podczas spaceru można bawić się lalką, karmić, poić lub zmieniać pieluszki.

W drodze do kompetencji społecznych

My Garden Baby dają dzieciom nieograniczone możliwości zabawy, rozwijania umiejętności i budowania kompetencji społecznych. Uczą odpowiedzialności, rozwijają wrażliwość i empatię. Przygotowują dzieci do interakcji z rówieśnikami, a dzięki zróżnicowanym akcesoriom wspomagają kreatywność maluchów i pokazują, że niektóre elementy, jak karton czy wanienkę, można wykorzystać na wiele sposobów.

Zabawa bobasami, to także dobry czas dla rodziców, którzy obserwując bawiące się dzieci mogą zrozumieć zachowanie, emocje i potrzeby swoich pociech, bo odgrywanie scenek ukazuje prawdziwą rzeczywistość widzianą oczami  malucha.

Magicznych chwil z My Garden Baby!

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: