Niezapomniany ślub? Powiedz tak!

Nie musisz mieć ogromnych oszczędności, prosić rodziców o pomoc czy zaciągać kredyt w banku, by wyprawić wesele, które twoi bliscy będą jeszcze długo wspominać. Liczy się dobry pomysł i perfekcyjna organizacja! Wszystko to możliwe – wystarczy kierować się wskazówkami Arkadiusza Habrata, które opisał w swoim poradniku kierowanym dla Narzeczonych pt.: „Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta”.

 

Nikogo nie trzeba przekonywać, że zaplanowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Wiele osób sądzi również, że potrzeba do tego wydarzenia ogromnych nakładów finansowych. Owszem: wynajęcie sali, orkiestra, suknia ślubna i garnitur pana młodego, fotograf, zamówienie auta (czy innego pojazdu!) to ledwie ułamek wszystkich wydatków związanych z ceremonią. Zdaniem eksperta ślubnego, Arkadiusza Habrata nie trzeba jednak mieć milionów na koncie, by zorganizować uroczystość, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników:

-Ślub, a później wesele to przede wszystkim emocje, które tworzy rodzina młodej pary i zaproszeni goście. Na pewno zjawiskowa suknia, elegancki pojazd do ślubu czy jednakowe stroje druhen dodają ceremonii większego szyku, ale nie świadczą o tym, czy jest ona bardziej udana czy nie. Marzenia każdego człowieka są inne, a spełnienie ich, organizując swój ślub (niekoniecznie wybierając najdroższe produkty czy usługi), jest odpowiedzią na to, czy ten dzień jest udany czy też nie. – mówi autor książki “Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta”, Arkadiusz Habrat.

Młodzi ludzie oraz ich rodzice często jednak o tym zapominają, traktując wesele jak imprezę, która swym rozmachem i związanymi z nim kosztami ma przyćmić uroczystości znajomych czy innych członków rodziny. Dlatego też wiele osób przeznacza wszystkie oszczędności, a nawet zaciąga kredyt, by pokryć wydatki związane z tym wydarzeniem.

Faktem jednak jest, że tym, co może wyróżnić naszą imprezę na tle innych jest perfekcyjna organizacja. Dzięki idealnemu zaplanowaniu wszystkich spraw, państwo młodzi zyskują pewność i spokój, że gości nie spotkają żadne przykre niespodzianki, o czym przekonuje w książce “Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta” Arkadiusz Habrat:

– Ślub to cudowny i wyjątkowy dzień. Wszystko jest wtedy jak z bajki – piękna młoda para, uśmiechnięci goście, wzruszający moment błogosławieństwa, ceremonia ślubu i wreszcie wesele. Na pewno trzeba podkreślić, że każdy ślub jest inny, a zachowań i emocji gości nigdy nie da się przewidzieć. Ogromną satysfakcję daje mi, kiedy młoda para już po wszystkim dziękując mi za pomoc, mówi, że było właśnie tak jak sobie wymarzyli. – mówi Arkadiusz Habrat.

Nie trzeba wynajmować najdroższej sali, czy sprowadzać suknię prosto z paryskiego salonu, by zorganizować perfekcyjny ślub. Przepis na niezapomnianą uroczystość to oryginalny pomysł i doskonała organizacja. Inspiracje? Znajdziesz je w książce Weselnego Experta, Arkadiusza Habrata, która jest do kupienia na portalu ślubnym www.weselnyexpert.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: