Nie bój się węża – zwierzęce trendy w modzie obuwniczej – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Nie bój się węża – zwierzęce trendy w modzie obuwniczej

Imperium Kobiet poleca!

Motywy zwierzęce nie wychodzą z mody – i dobrze, bo są sexy! Każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie przynajmniej jedną parę wężowych szpilek. Nawet, jeśli tylko na specjalne okazje.

]]>

Bo jak się okazuje, łączenie wężowych printów z innymi kolorami nie jest takie proste… Dlatego podpowiadamy, jak oswoić węża.

Istnieje wiele rodzajów tekstur skór z motywem zwierzęcym. Od monochromatycznych skór krokodyla, po subtelne skóry węża. W większości takie printy są postrzegane jako jednolity kolor, co znacznie ułatwia dobieranie do nich pozostałych elementów stylizacji. Jak nie popełnić modowego faux pas? Wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad.

Pamiętając o zasadzie “mniej znaczy więcej”, zacznij od dobierania jednolitych elementów stroju do odważnych butów z motywem zwierzęcym, osiągając ostatecznie efekt minimalizmu.

Po pierwsze, neutralnie. Wybieraj zbliżone odcienie neutralnych barw, bazuj na kolorach, które występują w princie na obuwiu.

Po drugie, niebieski denim i biel: takie kolory są zawsze dobrym duetem przy mocnych wzorach na bucie. Możesz nosić białą koszulę lub top do jeansowej spódnicy lub spodni.

Po trzecie, inny neutral: buty z czarno-brązowym motywem wężowym noś w połączeniu z atramentowym niebieskim, szarym lub oliwkową zielenią. Biało-czarne motywy zagrają np. z brązową sukienką.

Jeśli decydujesz się na odważniejsze połączenie skóry wężowej z innymi wzorami, np. z groszkami lub innym printem zwierzęcym, pamiętaj, aby znajdowały się one w tej samej palecie barw.

Mając na uwadze te podstawowe zasady, możesz zacząć wężową zabawę modową. A jeśli wciąż szukasz swoich wymarzonych butów z wężowej skórki, koniecznie zajrzyj na www.nessi.com.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: