Nie daj się zimie – zatroszcz się o dłonie z nowym kremem do rąk z serii Epoch od Nu Skin®

Zima to trudny czas dla naszych dłoni. Mróz, wiatr, różnice temperatur i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach powodują, że skóra na nich bywa przesuszona, podrażniona i szorstka. Jak o nie zadbać, by zapewnić im odpowiednie nawilżenie i gładkość? Poznaj nowy krem do rąk z serii Epoch od marki Nu Skin® z unikatowym składnikiem etnobotanicznym.

 

 

 

 

 

Skóra rąk wymaga szczególnej pielęgnacji ze względu na swoją specyficzną budowę. Jest delikatniejsza niż innych partii ciała, głównie ze względu na mniejszą ilość tkanki podskórnej. Ponadto znajduje się w niej wiele gruczołów potowych i bardzo niewiele gruczołów łojowych, przez co łatwo staje się sucha i odwodniona. Potrafi też ulegać częstym podrażnieniom. Dlatego zwłaszcza zimą należy wybierać produkty o bogatym składzie, które zapewnią jej odpowiednią i skuteczną pielęgnację.

Formuła inspirowana kulturą Ameryki Południowej

Każdy produkt z serii Epoch to podróż do odległych zakątków świata, poznawanie rdzennych kultur i składników etnobotanicznych. Rośliny etnobotaniczne to takie, które powiązane są z danym regionem i jego mieszkańcami. Nowy Epoch Hand Cream zawiera masło z nasion murumuru, które tradycyjnie stosowane jest w Ameryce Południowej.

Zapewnia głębokie odżywienie i nawilżenie oraz pomaga sprawić, by skóra dłoni wyglądała na wypielęgnowaną. Dodatkowo zawarta w formule kremu witamina E, będąca skutecznym przeciwutleniaczem, pomaga chronić przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego, a guma z pistacji kleistej działa nawilżająco na paznokcie oraz skórki. Kremowa, nietłusta konsystencja szybko się wchłania, uzupełniając nawilżenie skóry. Co więcej, tworzy na niej barierę ochronną, która pomaga zapobiegać dalszej utracie wilgoci i zapewnia długotrwałą gładkość. Krem o pojemności 50 ml idealnie mieści się w torebce, więc można stosować go w dowolnym momencie, by dłonie zawsze wyglądały na zdrowe i zadbane.

Odpowiedzialny wybór

Za każdy sprzedany produkt Epoch Nu Skin® przekazuje 0,25 USD na rzecz Nu Skin Force for Good Foundation. To organizacja non-profit, której celem jest tworzenie lepszego świata poprzez poprawę jakości życia, docenianie i promowanie rdzennych kultur oraz ochronę zagrożonych środowisk. Wybierz Epoch – zadbaj o siebie i o planetę!

Epoch Hand Cream – 109 zł / 50 ml

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: