Naszyjniki z grawerem – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Naszyjniki z grawerem

Imperium Kobiet poleca!

Ulubiona biżuteria z wygrawerowanym osobistym napisem to coś więcej, niż zwykła ozdoba. Taki dodatek jest niepowtarzalny i posiada wyjątkową wartość – sentyment. Naszyjnik ze spersonalizowanym wisiorkiem stanowi must have każdej kobiety na czasie. Zobacz, jakie wzory są najmodniejsze i sprawdź, ile kosztuje taka przyjemność.

]]>

NASZYJNIK Z GRAWEREM NA PREZENT OD SERCA

Przy wyborze wisiorka z grawerem bardzo istotny jest jego kształt. Nie wystarczy wymyślić napisu, motyw jest równie ważny. Dlatego, jeśli szukasz biżuterii odpowiedniej na prezent dla ukochanej, zdecyduj się na naszyjnik z serduszkiem. W butiku Ani Kruk znajdziesz modele z sercami różnej wielkości i w rozmaitych formach. W kolekcji Believe symbol miłości występuje w dwóch odsłonach: srebrnej i złotej.

https://aniakruk.pl/naszyjnik-69464.html Ozdobny element to symetryczne serce z szeroką dziurką, przez którą przełożono łańcuszek. Wisiorek zawieszono bokiem, a tym samym pozostawiono więcej wolnego miejsca na grawer. Jeśli o niego chodzi, możemy wybrać dowolny napis, który zostanie wykonany wielkimi lub małymi literami (do 15 znaków). Sami decydujemy też o rodzaju czcionki (bardziej klasyczna Elegancja Francja lub nowoczesna My Life My Rules). Dużym plusem jest fakt, że za grawerowanie tekstu nie musimy dopłacać. Naszyjnik ze srebra kosztuje 89 zł, a jego odpowiednik pokryty złotem 99 zł. Zawieszka w kształcie serca jest romantyczna, kobieca i pasuje na każdą okazję. Szybko może się stać ulubioną biżuterią swojej szczęśliwej posiadaczki.

GRAWER NA PIERWSZYM PLANIE

Czasem najlepsza biżuteria to ta, która nie wymaga dodatkowego komentarza. Takie są naszyjniki z blaszką stworzoną do tego, by eksponować wybrany napis. Może to być imię, wyznanie miłości, nazwa ulubionego zespołu muzycznego lub jakikolwiek cytat.

W kolekcji TAGS znajdziesz model z prostokątnym elementem o wymiarach 3,5 cm x 4 mm. https://aniakruk.pl/naszyjnik-69532.html Stanowi on świetne tło dla każdego tekstu. Naszyjnik wykonano ze srebra, które następnie pokryto złotem. Blaszka utrzymuje się na delikatnym łańcuszku o regulowanej długości. To umożliwia noszenie wisiorka na wysokości serca lub tuż pod szyją. Sama decydujesz, jak wyeksponować go danego dnia.

Podobny kształt posiada naszyjnik Believe. https://aniakruk.pl/naszyjnik-69454.html W tym przypadku zamiast blaszki użyto podłużnej rurki o długości 2,5 cm. Jest krótsza, ale to nie ogranicza długości napisu, który tu również może wynieść do 15 znaków. Ozdobny element przeznaczony do wybicia tekstu i łańcuszek zrobiono ze srebra. To piękny dodatek świetnie komponujący się z każdym rodzajem dekoltu. Naszyjnik kosztuje 99 zł, więc cena jest bardzo przystępna. Staranne wykonanie z dbałością o szczegóły z pewnością jest jej warte.

Na skróty: https://aniakruk.pl/naszyjniki/z-grawerem.html

Grawerować można różne powierzchnie, nawet te w nietypowych kształtach. Kto by pomyślał, żeby wybić napis na zawieszce w kształcie obrączki? https://aniakruk.pl/naszyjnik-69459.html W rzeczywistości jest to symbol KARMA, czyli kółko z otworem. Na jego wąskim obwodzie można wygrawerować datę, imiona lub dowolne zdanie. W kolekcji Believe znajdziesz więcej naszyjników w podobnych, oryginalnych kształtach, m. in. szerokiej obrączki lub czterolistnego kwiatka, symbolu szczęścia.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: