Najlepszy prezent na święta dla kobiety – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Najlepszy prezent na święta dla kobiety

Polar Loop Crystal

Polar Loop Crystal to monitor aktywności i modna bransoletka w jednym. Firma Polar, od 35 lat niekwestionowany pionier w dziedzinie zaawansowanych akcesoriów sportowych i lider w produkcji urządzeń do pomiaru pracy serca, stworzył unikatowy Polar Loop Crystal, który jest ozdobiony 30 kryształkami Swarovskiego.

]]>

Posiada białą, zrobioną z elastycznego silikonu bransoletkę, regulowaną i mocowana za pomocą wysokiej jakości sprzączki ze stali nierdzewnej. Wyświetlacz składający się z 85 pojedynczych diod LED aktywuje przycisk dotykowy, który służy także do przełączania pomiędzy poszczególnymi widokami ekranu.

Polar Loop Crystal wyróżnia się nie tylko oryginalnym designem, ale też funkcjonalnością – monitoruje naszą aktywność i sen, przypomina wibracjami o zalecanej dawce ruchu, dostarcza wskazówek treningowych oraz ma możliwość odbierania powiadomień z synchronizowanego smartfona. Polar Loop Crystal to nie tylko nowoczesna technologia, ale i stylowy dodatek. Monitoruje naszą aktywność ruchową, liczy przebyte kroki, ilość spalonych kalorii oraz jakość i długość snu, a także zaczyna delikatnie wibrować, gdy zbyt długo pozostajemy bez ruchu.

Ponadto, Polar Loop Crystal jest wyposażony w zintegrowaną z telefonem funkcję powiadomień i dzięki temu stanowi idealny gadżet dla kobiet, które chcą być zawsze na bieżąco. Za każdym razem, kiedy otrzymasz połączenie przychodzące, maila lub przypomnienie z kalendarza, Polar Loop Crystal poinformuje Cię o tym za pomocą delikatnych wibracji oraz tekstu na wyświetlaczu diodowym. Polar Loop Crystal można z łatwością połączyć z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H7, który umożliwia dokładne monitorowanie pracy serca podczas treningu.

Produkt powstał z myślą o kobietach i promowaniu właśnie wśród płci pięknej aktywnego stylu życia. Polar Loop Crystal dostarcza użytkownikom spersonalizowanych wskazówek i sugestii treningowych. Poprzez aplikację oraz serwis internetowy Polar Flow użytkownik wprowadza dane, takie jak wiek, płeć czy waga oraz pożądany poziom dziennej aktywności. Na podstawie powyższych informacji, Polar Flow wylicza indywidualną dawkę ćwiczeń, a także wyjaśnia, jakie są zalety aktywności ruchowej, wyświetla porady, jak prowadzić zdrowy tryb życia i pomaga utrzymać motywację do dalszego rozwoju.

Polar Loop Crystal jest dostępny w cenie 699,00 zł na stronie www.polar.com oraz w wybranych sklepach detalicznych.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: