Najlepszy prezent na Dzień Kobiet? Zdrowie! – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet? Zdrowie!

Imperium Kobiet rekomenduje

Z okazji nadchodzącego święta wszystkich Pań, niejeden mężczyzna ma poważny dylemat: czym obdarować swoją ukochaną? Kupić kwiatek czy czekoladki, drogie perfumy, czy może… rajstopy?

]]>

Można długo się nad tym zastanawiać, ale chyba każdy z panów zgodzi się co do tego, że najlepszym prezentem, jaki można dać swojej Kobiecie w dniu jej święta jest… zdrowie. Tylko jak tego dokonać, skoro zdrowia nie można kupić? – spyta niejeden mężczyzna.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że jednym z warunków życia w zdrowiu jest regularne uczęszczanie na badania profilaktyczne. Tylko wczesne wykrycie wielu przypadłości gwarantuje bowiem szansę na wygranie z chorobą i możliwość czerpania radości z życia w towarzystwie bliskich.

Doskonale wie o tym Klinika Diagnostyki Chorób Piersi Korona, wyspecjalizowana w wykrywaniu nieprawidłowych zmian w gruczołach piersiowych, która zachęca panów do sprawienia swym Kobietom niezwykle ważnego upominku z okazji 8. marca. Zamiast bukietu kwiatów czy pudełka czekoladek, zaproś swoją ukochaną na badanie USG piersi! Zrobisz prezent nie tylko Jej – ale też i sobie!

W Klinice Korona każda klientka może w komfortowych i dyskretnych warunkach wykonać szczegółowe badane piersi, takie jak np. USG. Dzięki profesjonalnej aparaturze, w jaką wyposażony jest gabinet Korona, badanie zajmuje dosłownie kilka chwil, jest też oczywiście całkowicie bezpieczne i bezbolesne. W dodatku nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać, a pacjentka, już w kilka chwil po przeprowadzeniu USG, otrzymuje wyniki badania, a także ewentualne dalsze zalecenia kontrolne, diagnostyczne czy lecznicze.

Należy również pamiętać, że badanie USG piersi w Klinice Korona to idealny prezent na 8. marca nie tylko dla twojej żony czy partnerki, ale również dla mamy, siostry czy córki- po prostu każdej bliskiej twemu sercu Kobiety. Nie bez znaczenia jest również fakt, że każda Pani zaproszona przez swojego mężczyznę na badanie do Kliniki Korona, może je wykonać w wybranym przez siebie terminie- niekoniecznie akurat 8. marca. Wystarczy bowiem dokonać zakupu bonu upominkowego, który upoważnia obdarowaną Kobietę do skorzystania z tego, jakże ważnego, badania w dogodnym dla siebie momencie.

Szczegółowe informacje pod nr tel.: + 48 600 450 350 lub adresem e-mail: usg-piersi@mp.pl

Warto więc w tym wyjątkowym dniu wraz z Kliniką Korona zadbać o to, co każda Kobieta ma najcenniejszego – o zdrowie!

Joanna Bielas

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: