Najlepsze seriale na Nowy Rok – co i gdzie oglądać w 2022 roku?

Jeszcze do niedawna seriale uważane były za produkcje drugiej kategorii. Największe znaczenie miały fabularne filmy pełnometrażowe, seriali natomiast nikt nie traktował poważnie. Obecnie jest jednak inaczej. Seriale niejednokrotnie dysponują większymi budżetami niż wielkie hollywoodzkie produkcje. Ich reżyserowania podejmują się znani twórcy, a udział w nich biorą największe gwiazdy. Jakie seriale warto zobaczyć w 2022 roku? Sprawdzamy!

 

3 najlepsze seriale do obejrzenia w 2022 roku!

Na kanałach filmowych znajdziemy ogromną liczbę seriali. Najlepiej wobec tego wybrać tę telewizję, która daje dostęp do najlepszych kanałów nawet bez dłuższych zobowiązań, czyli telewizję światłowodową INEA. Dostawca oferuje elastyczną telewizję przez Wi-Fi, dzięki której możemy włączać i wyłączać wybrane paczki tematyczne kiedy chcemy, nawet w trakcie trwania umowy. W podstawowym pakiecie telewizji i Internetu światłowodowego otrzymujemy 66 kanałów za jedyne 9,90 zł miesięcznie. Poza tym, pozostałe kanały możemy dobierać dowolnie i rezygnować z nich kiedy chcemy. Wśród nich znajdziemy również paczki z kanałami filmowymi i serialowymi. Co zatem oglądać w 2022 roku?

1. Sukcesja: Pod koniec roku na kanale HBO pojawił się kolejny, trzeci już sezon serialu, o którym mówi się coraz więcej. „Sukcesja” zachwyca niebanalnym scenariuszem i fantastycznymi rolami bohaterów. Serial doceniony został również przez krytyków i zebrał liczne nagrody na festiwalach. Warto obejrzeć go w świetnej jakości, jaką oferuje telewizja światłowodowa przez Wi-Fi. Bohaterami „Sukcesji” są członkowie nieprzyzwoicie bogatej rodziny Royów. Przewodzi nimi twórca wpływowej korporacji medialnej, sędziwy Logan Roy. Wielkie imperium to wielka odpowiedzialność. Kogo zatem z czwórki dzieci wytypować na swojego następcę? To niełatwe, zwłaszcza jeśli każde z nich uważa się za stworzone do tej funkcji. „Sukcesja” to niesamowity obraz rodzinnej walki o wpływy, władzę i pieniądze. Koniecznie trzeba go zobaczyć w telewizji przez Wi-Fi.

2. Pozłacany wiek: 25 stycznia 2022 r. to dzień premiery pierwszego odcinka nowego serialu zrealizowanego przez HBO, dostępnego w telewizji światłowodowej. „Pozłacany wiek” to osadzona w końcówce dziewiętnastego wieku historia, w której tle obserwujemy czas wielkich przemian gospodarczych i powstawanie olbrzymich amerykańskich fortun. Serial rozpoczyna się w chwili, kiedy młodziutka Marian Brook przeprowadza się po śmierci ojca z rodzinnej Pensylwanii do Nowego Jorku, aby zamieszkać wraz z bogatymi ciotkami. Czy Marian odnajdzie się w wielkim mieście i czy da się przekonać nowoczesnemu stylowi życia? Musimy sami zobaczyć, bo serial zapowiada się niezwykle obiecująco. „Pozłacany wiek” jest też bardzo efektowny od strony wizualnej. Ważną rolę grają w nim kostiumy wspaniale odwzorowujące ówczesną modę oraz wystrój wnętrz. Włączmy zatem telewizję światłowodową przez Wi-Fi i cieszmy oczy!

3. Szpital New Amsterdam: CANAL+ to kanał filmowy dostępny w telewizji światłowodowej Serialem, na który koniecznie trzeba zwrócić uwagę, jest „Szpital New Amsterdam”. Na kanale CANAL+ możemy oglądać już trzeci sezon tego serialu. „Szpital New Amsterdam” to historia inspirowana wspomnieniami dyrektora najstarszego szpitala publicznego w Ameryce. Serialowym dyrektorem jest dr Max Goodwin, wizjoner i idealista wymykający się wszelkim ramom systemu. Dr Goodwin to lekarz, któremu zależy na tym, aby pomoc dotarła do wszystkich, którzy jej potrzebują, nie tylko do tych, których na nią stać. Ten serial ogląda się z pudełkiem chusteczek pod ręką.

Wybór seriali jest olbrzymi. Te dobre mają niestety jedną zasadniczą wadę – po obejrzeniu jednego odcinka chce się natychmiast obejrzeć wszystkie, jakie zostały. Zapraszamy zatem do wyboru pakietu telewizji światłowodowej dla siebie i życzymy miłego oglądania!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: