Najlepsze mobilne aplikacje dla kobiet

Być kobietą, być kobietą. Każda z nas ma swoje potrzeby i często bardzo wiele na głowie. Istnieje jednak szereg aplikacji mobilnych, przydatnych w wielu aspektach życia codziennego, które pomogą nam się zorganizować. Przedstawiamy kilka z nich, wartych uwagi. 

 

 

Yoga Studio: Mind & Body

Aplikacja zawiera kilkadziesiąt filmów z zajęć z jogi i medytacji w jakości Full HD, przeznaczonych zarówno dla początkujących, średnio – zaawansowanych jak i doświadczonych joginek. Regularnie dodawane są nowe nagrania. Każda lekcja trwa od 5 do 60 minut i istnieje możliwość wyboru stylu skupionego na wzmocnieniu mięśni, elastyczności, relaksacji, równowadze lub kombinacji wszystkich czterech.

Można samodzielnie ustawić kolejność i czas trwania każdej pozy oraz dobrać jedną z kilku opcji podkładu muzycznego i dźwięków otoczenia lub odtwarzać muzykę z innych aplikacji. Aplikacja pozwala stworzyć tygodniowy plan zajęć i łatwo monitorować kalendarz, a także zawiera również szczegółowy opis 280 pozycji wraz z poradami i instrukcjami. Do ciekawych zajęć tematycznych należą:

• Powitania Słońca
• Joga dla biegaczy
• Joga na ból pleców
• Joga przy biurku
• Joga dla utraty wagi
• 10 minut jogi
• Głębokie relaksacje
• Medytacja
• Joga hip hop!

Netflix app

Czyli wersja słynnej platformy streamingowej na telefon komórkowy, która pozwala na łatwe oglądanie seriali i filmów w drodze do pracy lub w podróży. Grafika jest przystosowana do mniejszego ekranu, dzięki czemu łatwo jest odnaleźć pożądane treści lub kontynuować odcinek rozpoczęty wcześniej w domu. Ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z VPN Netflix, czyli usługi, która pozwala na wirtualną zmianę lokalizacji smartfona lub tabletu i skorzystanie z zagranicznych wersji Netflixa. Dzięki temu zwiększa się katalog dostępnych filmów i seriali o te, które nie są jeszcze dostępne w Polsce.

Clue

Kalendarzyk miesiączkowy. Pokazuje wiarygodne prognozy dotyczące spodziewanej daty miesiączki, PMS i dni płodnych w przejrzystym przeglądzie. Można również ustawić przypomnienia, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o nadchodzącej owulacji. Aplikacja pozwala również określić objawy, które powtarzają się w tych samych dniach cyklu i zbadać w jaki sposób menstruacja wpływa na zmiany skóry, stanu włosów, czy poziomu energii, a także na zachcianki, nastrój i zdrowie psychiczne. Clue sprawdzi się również jako kalkulator owulacji, przydatny w przypadku chęci zajścia w ciążę.

Listonic

Czyli lista zakupów na telefon komórkowy. Bardzo wygodna aplikacja, która pomaga przygotować intuicyjny spis produktów, które automatycznie zostają posegregowane według kategorii. Dzięki temu w supermarkecie nie trzeba już szukać produktów biegając po sklepowych alejkach. Dodatkowo aplikacja zawiera aktualne promocje i oferty z polskich sieci supermarketów. Istnieje również opcja udostępnienia listy zakupów innym użytkownikom, którzy następnie odznaczają zakupione już pozycje. Produkty wgrywać można również ustnie, za pomocą mikrofonu urządzenia.

Find my car

Bezpłatna i bardzo prosta w użyciu aplikacja, która pomaga zlokalizować samochód pozostawiony na parkingu. Często zdarza się, że zostawiasz auto na ulicy i w pośpiechu biegniesz na spotkanie albo po prostu nie zwrócisz uwagi gdzie zaparkowałaś na ogromnym parkingu centrum handlowego. Find my car wykorzystuje urządzenia GPS do wyszukiwania lokalizacji pojazdu. Wystarczy po zaparkowaniu samochodu otworzyć aplikację i dotknąć niebieskiej strzałki, aby zapamiętać bieżącą lokalizację.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: