Na Dzień Kobiet … tylko Axami! – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Na Dzień Kobiet … tylko Axami!

Imperium Kobiet poleca!

Zamiast czekać na prezent od swojego ukochanego z okazji 8. marca, weź sprawy w swoje ręce i spełnij swoje marzenia! Zastanawiasz się, czym na Dzień Kobiet zaskoczy cię twój mężczyzna? Kupi zjawiskowy bukiet czy może jedną różę? Zaprosi cię do ekskluzywnej restauracji na kolację?

]]>

Zamiast liczyć na swojego faceta, 8. marca czyli w dniu swojego święta, sama zatroszcz się o siebie i podaruj sobie wymarzony prezent! Z okazji Dnia Kobiet warto jednak sprezentować sobie podarunek, który w wyjątkowy i niebanalny sposób podkreśli twoją kobiecość.

Najlepiej w tej roli sprawdzi się zjawiskowa bielizna od Axami. Projekty tej polskiej marki cieszą się uznaniem w całej Europie, nie może ich więc zabraknąć w twojej szafie! W tym wyjątkowym dla ciebie dniu zwróć uwagę zwłaszcza na kolekcję Sex in the City, której inspiracją był popularny serial o sile kobiecej przyjaźni.

Klasyczne barwy, najlepsze tkaniny i fasony lubiące kobiecą sylwetkę to siła tej kolekcji. Nie ma tu mowy o zbędnych detalach – jest zwiewnie, świeżo i zmysłowo. To wszystko sprawia, że w bieliźnie z kolekcji Sex in the City czujemy się pięknie i komfortowo. Tak też jesteśmy postrzegane!

Pamiętaj również, by 8. marca nie myśleć tylko o sobie – spraw więc przyjemność kobietom najbliższym twemu sercu – mamie, babci, siostrze czy przyjaciółce. Dzięki Axami to prostsze niż myślisz! 8 marca nie czekaj więc na swojego mężczyznę, by celebrować swoje święto! Spędź ten dzień w gronie wyjątkowych kobiet i spraw, byście go wspominały jeszcze przez długi czas!

Więcej na www.axami24.pl

Fotograf: Venus Photography
Modelki: Emilie Cayuela, Cybill Cazaumayou, Emilie Dcty, Laura Bgn
Make up: Dounia Loud
Fryzury: Staract Coiffe
Biżuteria: Martine Brun
Realizacja: Axami Events

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: