Miss Supertalent World 2017 Season 8

Organizowany w stolicy rozrywki Azji, w Seulu, konkurs Miss Supertalent, to wielostronna platforma współpracy branży rozrywkowej, skupiająca się na prezentacji różnych form działalności estradowej: od tańca, poprzez śpiew, występy estradowe, po modeling. Zwycięża piękno w połączeniu z talentem.

Miss Supertalent World to odejście od tradycyjnych konkursów piękności. Trwa tak naprawdę przez cały okres zgrupowania – 3 tygodnie, i ma za zadanie wyłonić osoby, które mają zadatki na zostanie Super gwiazdą: filmu, estrady, pop kultury, wybiegów. Organizatorzy konkursu obejmują laureatki specjalnym programem promocyjnym i menedżerskim na okres minimum 1 roku.

Roksana Oraniec to laureatka tego prestiżowego konkursu. W 2015 roku ukończyła Liceum Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kontynuowała następnie naukę w szkole policealnej “Centrum Nauki i Biznesu” na dwóch kierunkach: wizażysta/stylista oraz kosmetologia. Miss Roku 2015 w Światowych Wyborach Internetowych. Sześć(!) tytułów w wyborach Miss Nowej Huty 2015. 2016 roku rozpoczęła naukę w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki o kierunku “Amerykanistyka”. Finalistka Miss Województwa Świętokrzyskiego 2016. Finalistka Międzynarodowych wyborów Miss Princess of the World. W 2017 roku finalistka Miss Supertalent of The World – Poland, I V-ce Miss World w konkursie Miss Supertalent World 2017 Season 8 w Seulu, Korea Płd. oraz Miss Evening Dress.

Larysa Rabińska to projektantka sukni wieczorowej, która została doceniona przez jury konkursu, przyznając Roksanie Oraniec tytuł Miss Evening Dress. Larysa Rabińska obecnie mieszka i pracuje w Tarnowie. Ma wiele pasji, ale największą jest moda. Będąc nastolatką, ukończyła krawiecką szkołę zawodową i zdobyła średnie wykształcenie. Po szkole pracowała w zawodzie w Czechach. Pracując, skończyła studia na Uniwersytecie Pedagogicznym Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankowsku (Stanisławów) na wydziale Projektowanie Odzieży. Od 2010 roku prowadzi firmę w Polsce. Zajmuje się, sprzedażą detaliczną włoskich ubrań, jednocześnie tworzy ubrania na zamówienie pod swoją własną marką „Larol” .

„Larol” to ekskluzywne, ekstrawaganckie, często wyzywające ubrania dla artystów estradowych, pokazów mody, sesji zdjęciowych, imprez masowych. Kreacje wyróżniają się ponieważ są niepowtarzalne, przy każdym projekcie połączone są rożne techniki a, całość wymaga ręcznej pracy. Unikatowe pomysły i ręczne wykonanie uniemożliwiają masowe kopiowanie.

Fundacja Models Club to organizator konkursu w Polsce i sponsor wyjazdu do Korei Południowej. Głównymi celami Fundacji Models Club, są: promowanie modelingu i mody, wspieranie osób rozpoczynających działalność w branży modelingowej (głównie początkujących modelek i modeli), propagowanie zdrowego trybu życia, kultury fizycznej, sportu i rekreacji. Główną ideą jest odkrywanie oraz rozwijanie talentów i indywidualnych osobowości wszystkich zainteresowanych modelingiem, modą, designem, wizażem czy fotografią. Fundacja Models Club jest założycielem Niepublicznego Liceum Plastycznego Fashion Show School w Warszawie.

fot. Paweł Wodzyński

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: