„Miłosna rozgrywka” do księgarń trafi już 20 lipca!

On – szalenie atrakcyjny były wojskowy, któremu nie sposób się oprzeć. Ona – pogodzona z własnym losem samotna matka, która wątpi, by w życiu czekało ją jeszcze coś dobrego. Czy dwoje ludzi po przejściach zdoła ponownie uwierzyć w miłość? Czy ich historię czeka upragniony happy end? Oto nowa odsłona bestsellerowej serii „Rock Chick”. Kristen Ashley udowadnia w niej, że w łączeniu sensacyjnej fabuły z wątkiem miłosnym nie ma sobie równych. „Miłosna rozgrywka” do księgarń trafi już 20 lipca!

 

 

 

Shirleen Jackson to prawdziwa Rock Chick – twarda, nieustraszona, lojalna i dobra. Ma jednak za sobą bolesną przeszłość, która zamknęła jej serce na miłość. Shirleen przyrzekła sobie, że już nigdy nie pokocha żadnego mężczyzny. Skupi się na swoich przyjaciołach, pracy w Nightingale Investigations i dwóch adoptowanych synach. Życie byłoby jednak zbyt proste, gdyby zawsze udawało się realizować wszystkie plany…

Śmiałe postanowienia idą w kąt, gdy w życiu Shirleen niespodziewanie pojawia się były wojskowy Moses Richardson, który nawet nie stara się ukryć, jak bardzo chciałby poznać ją bliżej. Diabelnie przystojny, wysportowany, opiekuńczy i cierpliwy wydaje się idealnym kandydatem na partnera, jednak ona nawet nie dopuszcza do siebie myśli o związku. Z drugiej strony nie ma w sobie wystarczająco dużo odwagi, by otrzymaną od mężczyzny wizytówkę wyrzucić po prostu do kosza. Moses stanie więc przed nie lada wyzwaniem, by przekonać Shirleen, że od życia należy jej się więcej. Jest gotów dać ukochanej tyle czasu, ile będzie potrzebowała, by zrozumieć, że i ona zasługuje na szczęście. Oczywiście najlepiej u jego boku.

Czy samotna kobieta z potężnym bagażem doświadczeń da się porwać namiętności i otworzy serce na miłość? Czy Shirleen i Mosesa czeka szczęśliwe zakończenie, którego oboje tak bardzo pragną?

„Miłosna rozgrywka” to kolejny tom bestsellerowej serii „Rock Chick”, która na całym świecie zyskała tysiące fanek. Stworzona przez Kristen Ashley historia jak zawsze dostarcza mnóstwo emocji i adrenaliny. Nie brakuje również dobrego humoru i chwil autentycznych wzruszeń. Ta powieść to także doskonała okazja, by sprawdzić, co słychać u bohaterów poprzednich książek Kristen Ashley – czytając „Miłosną rozgrywkę”, dowiemy się, jak potoczyły się dalsze losy postaci, które mogliśmy poznać we wcześniejszych tomach. Warto jednak pamiętać, że „Miłosna rozgrywka”, podobnie jak każda odsłona tego cyklu, stanowi osobną całość, więc można ją czytać bez znajomości innych książek z serii „Rock Chick”.

 

Kristen Ashley – urodzona w Stanach Zjednoczonych autorka bestsellerów „New York Timesa”. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętych przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii „Dream Man”, „Rock Chick” oraz „Magdalene”.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: