Mariola Bojarska-Ferenc Trenerem Życia dla wszystkich Polek

30 września br. odbyła się premiera jubileuszowej 10 książki pt. „Trener życia” autorstwa Marioli Bojarskiej-Ferenc, dziennikarki i ekspertki work life balance. Wydarzenie poprowadził popularny dziennikarz TVN Mateusz Hładki.

 

 

Mimo obostrzeń związanych z panującą pandemią, organizatorom do warszawskiej Hali Koszyki udało się zaprosić wyjątkowych gości i fanów Marioli Bojarskiej-Ferenc. Ponadto całe wydarzenie było transmitowane na żywo na oficjalnych kanałach Wydawnictwa Świat Książki.

W dowcipny sposób rozwiązano również brak poczęstunku dla gości, który normalnie jest nieodłączną częścią tego typu wydarzeń. Zamiast wina strumieniami lała się woda Cisowianka.

Prawdziwą niespodzianką dla autorki i jubilatki był występ artystyczny Adiego Kowalskiego – piosenkarza i kompozytora, zaproszonego przez jej syna Aleksa. Kowalski zaśpiewał dla wszystkich obecnych ulubione piosenki Marioli z repertuaru Franka Sinatry.

Mariola wystylizowana była w strój słynnego projektanta Christiana Diora, do której dobrała torebkę Chanel. Jak sama wspomina – na kartach książki wypełnionej praktycznymi poradami jak osiągnąć sukces – siła wizerunku jest bardzo ważna zarówno w karierze, jak i życiu prywatnym.

Książka skierowana jest do kobiet nowoczesnych, które mają apetyt na sukces, ale równocześnie nie zamierzają rezygnować z czasu dla rodziny, przyjaciół i rozwoju osobistego. Chcą być mocne, ale i modne, seksowne, otwarte na życie i nie boją się walczyć o swoje marzenia. Mariola pokazuje jak przełamywać stereotypy, jak czasami w życiu pójść pod prąd i po raz pierwszy dzieli wcześniej nieznanymi opowieściami i tajemnicami ze swojego życia osobistego, a także anegdotami związanymi z kulisami pracy w telewizji.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: