Mamo, wróć do rozmiaru S z Formułą S Fitness!

Mamo, wróć do rozmiaru S z Formułą S Fitness!

Imperium Kobiet poleca!

Każda mama wie, że dziecko jest najważniejsze. Dziecko natomiast lubi zadowoloną mamę. Równowaga w opiece nad dzieckiem, to także czas tylko dla siebie, czas dla swojego zdrowia.
Mamo, wróć do rozmiaru S z Formułą S Fitness!
Jesień, coraz mniej słońca i chłodne wieczory, to doskonały impuls, aby zadbać o dobre samopoczucie, zdrowie i sylwetkę, zanim dopadnie nas jesienno-zimowy spadek nastroju. Jak nie dać się chandrze, zmęczeniu bezsennymi nocami, spowodowanymi kolkami naszej pociechy? Sposobów jest wiele: uśmiech, zbilansowana dieta, pozytywne myślenie, ale także ruch, gdyż podczas ćwiczeń podnosi się poziom endorfin. Jest to świetny sposób, żeby odstresować się przy muzyce i zapomnieć o problemach.

Idealną formą na poprawę humoru i sylwetki jest innowacyjny trening Formuła S Fitness, czyli szybki powrót do rozmiaru S. Każda mama się nim zachwyci. Formuła S Fitness to unikalne połączenie 3 poziomów intensywności i 3 rodzajów treningu w jednym: TABATA, ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE i ROZCIĄGAJĄCE z elementami JOGI i BALETU.

Po ciąży mięśnie dna miednicy są osłabione, więc na zajęciach Formuły ograniczane są podskoki, a intensyfikowana joga i pilates. Formuła S Fitness to trening interwałowy. Podczas takiego treningu jest 3-krotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, niż przy zajęciach Cardio. Elementy treningu zostały ułożone w taki sposób, żeby ciało ciągle pracowało, ale jednocześnie odpoczywało. I część – podkręca spalanie tkanki tłuszczowej. II część – wzmacnia i rzeźbi mięśnie. III część – rozciąga mięśnie i ujędrnia ciało.

– Na zajęciach cały czas się, coś dzieje, nie ma chwili na nudę, dlatego 50 minut mija bardzo szybko – mówi Pani Katarzyna Piotrowska – uczestniczka zajęć.

Formuła S szturmem podbija serca Pań, także mam. Trening ten upodobały sobie kobiety, które nie lubią zajęć choreograficznych. Ćwiczenia są proste, łatwe do powtórzenia, a instruktor zawsze pokazuje dwie opcje ćwiczenia – łatwiejsze dla początkujących, ale również dla tych Pań, które nie mogą sobie pozwolić na wykonanie danego ćwiczenia ze względów zdrowotnych, np. podskoki, oraz trudniejsze, dla zaawansowanych. O tym, czy zajęcia Formuła S Fitness przynoszą efekty, nie trzeba już nikogo przekonywać.

Głośnym echem odbił się projekt „Metamorfozy z Formułą S Fitness oraz Imperium Kobiet”, podczas którego kilkanaście kobiet ćwiczyło 3 razy w tygodniu przez miesiąc pod okiem Pauliny Sokół – pomysłodawczyni programu Formuła S Fitness. Panie nie prowadziły restrykcyjnej diety, odżywiały się rozsądnie, tzn. po zajęciach nie biegały po fast foody, jadły rozsądnie. Wszystkie uczestniczki były zadowolone z efektów, np. Pani Edyta zgubiła 10 cm w talli, Pani Ania 8 cm. Wszystkie uczestniczki oprócz utraty wagi, zgubiły tłuszcz i przybyło im mięśni.

Zajęcia Formuły S Fitness rozpoczęły się zaledwie rok temu w Katowicach i Białymstoku, a teraz są już w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce i w Szwecji. Aktualnie Ogólnopolska Szkoła Tańca i Fitness dla Kobiet SalsaFit startuje z nowymi grupami Formuły S Fitness, m.in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Częstochowie, Katowicach, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie. Od listopada zajęcia startują we Wrocławiu.

Więcej informacji na: www.formulasfitness.com

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: