Mały człowiek, wielkie potrzeby. Być opiekunem dziecka

Świadomość, że to od nas zależy los najmłodszych może być przytłaczająca. W naszych głowach mnożą się pytania i wątpliwości, które nie ułatwiają zadania. Czy odpowiednio podchodzę do tematu? Jak mam się zachować? Iwona Zarębska doskonale je rozumie i przy pomocy książki Być opiekunem dziecka otacza czytelników merytoryczną opieką oraz wspiera na nowej drodze.

 

 

Studiujesz pedagogikę, pracujesz w żłobku lub przedszkolu, a może po prostu chcesz być bardziej świadomym rodzicem? Przed tobą prawdziwa skarbnica wiedzy dotyczącej fachowej opieki nad dzieckiem. Iwona Zarębska, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem zawodowym, podpowiada, jak zapewnić najmłodszym optymalne warunki do poznawania siebie i świata.

W tej napisanej przystępnym językiem publikacji znajdziesz cenne informacje z zakresu rozwoju psychoruchowego i psychospołecznego dziecka od wieku niemowlęcego do 4-5 roku życia, wzbogacone o kwestie medyczne i prawne, a także poznasz wiele sprawdzonych metod opieki nad maluchem i sposobów na zabawę z nim. Oto książka, dzięki której dowiesz się, czego tak naprawdę potrzebuje dziecko w pierwszych latach życia!

Rodzina stanowi związek wyłączny i trwały, bo tylko taka rodzina daje swym członkom poczucie bezpieczeństwa, pewności jutra i świadomości, że się jest kochanym. Rodzina to nie tylko środowisko wychowawcze, to także najbliższe człowiekowi środowisko życia, najbliższa mu grupa, która może, a właściwie powinna wzbogacać jego życie i zaspokajać podstawowe potrzeby.

Chcesz się dowiedzieć, jak w świadomy sposób podejść do opieki nad dzieckiem? Koniecznie sięgnij po tę książkę!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Byc_opiekunem_dziecka

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: