Makijażysta gwiazd Harry Jefferson stworzył paletkę do makijażu inspirowaną wizerunkami bogiń z całego świata

Harry Jefferson – projektant makijażu, profesjonalny wizażysta oraz makijażysta gwiazd i twórca profesjonalnej marki HarryJPRO stworzył paletę cieni The Goddess. Paleta dostępna jest w sprzedaży wyłącznie w salonach stacjonarnych i sklepie online sieci drogerii Kontigo.

 

 

 

“Be your own goddess” to hasło przewodnie premierowej palety do cieni stworzonej przez makijażystę gwiazd Harry’ego Jeffersona. Produkt zawiera 25 starannie dobranych kolorów, symbolizujących mityczne boginie z całego świata odzwierciedlające różne aspekty kobiecości. Wśród nich znajdują się m.in. boginie piękna – Afrodyta i Yang Asha, bogini miłości i wojny – Isztar czy prabogini ziemi i płodności – Gaja.

Pracując nad koncepcją marki HarryJPRO chciałem zacząć opowiadać historie, a bohaterką pierwszej z nich jest bogini. Choć jej idea to mit, to w głębi serca wiem, że bogini jest prawdziwa i istnieje w każdej kobiecie. Tworząc paletę The Goddess, zależało mi na tym, by dzięki niej, każda z kobiet odkryła sekret boskiej mocy tworzenia, gdzie może wykreować siebie i namalować piękno, które chce zobaczyć. Wierzę, że makijaż inspiruje do marzeń, a moim celem jest ich spełnianie, dlatego swoją paletą zachęcam każdą kobietę do tego, by pozwoliła sobie na odkrycie swojej wewnętrznej bogini – komentuje Harry Jefferson.

Cienie wchodzące w skład palety The Goddess posiadają uniwersalną kolorystykę i intensywną pigmentację, która pozwoli na wykonanie wyrazistego makijażu zarówno dziennego, jak i wieczorowego. Dzięki łatwej aplikacji, satynowemu i brokatowemu wykończeniu oraz starannie przemyślanemu zestawieniu harmonijnej gamy odcieni nude, brązu, czy różu, cienie idealnie podkreślą piękno oraz wydobędą naturalny blask.

Paletę można nabyć  wyłącznie w sklepie online oraz salonach stacjonarnych sieci drogerii Kontigo.

O marce:

Kontigo to sieć drogerii należących do grupy Eurocash, w których dostępny jest starannie wyselekcjonowany asortyment, w głównej mierze oparty o kosmetykach naturalnych i markach na wyłączność. W ofercie Kontigo znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu, urządzenia do domowych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksu, jak świece czy kadzidełka, ekologiczne środki czystości, a także suplementy diety i biżuteria. Marka prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu online kontigo.com.pl, a także w salonach stacjonarnych w całej Polsce. Ich adresy dostępne są na stronie kontigo.com.pl/sklepy.

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: