Magdalena Różczka i Endo zapraszają na Kobiecy Wieczór Filmowy w Kinotece

24 maja o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na Kobiecy Wieczór Filmowy w  warszawskiej Kinotece. Będzie to wyjątkowe wiosenne spotkanie z przedpremierowym pokazem poruszającego filmu „Ella i John”. Kobiecy Wieczór Filmowy to popularny cykl wydarzeń dla pań. Na wszystkie uczestniczki czekają za każdym razem rozmaite atrakcje i niespodzianki. Przypominamy, że będzie to doskonały moment na uczczenie Dnia Matki.

 

Głównym punktem Kobiecych Wieczorów Filmowych jest często przedpremierowa projekcja filmów – zarówno pozycji poważnych, jak i komedii. W trakcie najbliższego, majowego spotkania wyświetlona zostanie francusko-włoska produkcja „Ellen i John” z laureatką Oscara® Helen Mirren i dwukrotnym zdobywcą Złotego Globu, Donald Sutherlandem w rolach głównych. Film opowiada historię dwojga ludzi, którzy postanawiają odwiedzić dom Hemingwaya w Key West. Podróż staje się pełną przygód próbą odkrycia miłości i pasji życia.

Spotkanie poprowadzi połowa duetu znanego z programu Poranna Mobilizacja w Radiu Kolor, wielki miłośnik kina brytyjskiego – Tomek Dunowski.

Gościem specjalnym Wieczoru Kobiecego w Kinotece będzie znakomita aktorka Magdalena Różczka, ambasadorka akcji charytatywnej Endo „Razem Możemy Więcej”. Sama mówi, że z przyjemnością angażuje się w projekty, w których można pomóc, ponieważ „wspólnie da się robić wspaniałe rzeczy”. Podczas eventu będzie można kupić debiutancką książkę aktorki „Gabi. A właśnie, że jest pięknie!”. Jest to niesamowita historia o rodzinie, przyjaźni i ogromnej wierze w marzenia. Magdalena Różczka podpisze na miejscu wszystkie zakupione przez uczestniczki książki.

Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do tego, aby wesprzeć akcję „Razem Możemy Więcej”. Na www.endo.pl będzie można zamówić koszulki Endo z limitowanej edycji. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Spełnionych Marzeń.

Bilety na Kobiecy Wieczór Filmowy są już dostępne w kasach kina i na stronie internetowej Kinoteki w cenie: 35zł – dla posiadaczy Karty Kinoteka Klub, 39zł – bilet normalny. Więcej informacji na stronie: www.kinoteka.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wspólny, filmowy wiosenny wieczór w Kinotece! Podczas eventu każda z uczestniczek spotkania będzie mogła wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: magazyn „Czas na wnętrze” oraz Radio Kolor.

Partnerzy wydarzenia: OKK, Mini Bawaria Motors, Oceanic, Bandi, The Body Shop, Ziaja, BoConcept, Pizza Hut, Endo, Comitor, Ditta Zimmermann, Kinads, BodyConcept, DepilConcept, Speak Up, Kinder Bueno.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: