Madonna. “Królowa” zdetronizowana?

Madonna. “Królowa” zdetronizowana?
Material Girl

Madonna. “Królowa” zdetronizowana?
2

Madonna. “Królowa” zdetronizowana?
3

Madonna. “Królowa” zdetronizowana?
4

Madonna. “Królowa” zdetronizowana?
5

Madonna. “Królowa” zdetronizowana?
6

Madonna. “Królowa” zdetronizowana?
7

Choć ma miliony na koncie, to powoli dogania ją konkurencja! Czy najbogatsza wokalistka na świecie ma powody do obaw?

 

Przeciętny głos, uroda, która, delikatnie mówiąc, nie powala na kolana i zamiłowanie do skandali – to znaki rozpoznawcze gwiazdy, której dochodów zazdrości każdy – zarówno początkujący adept sztuki muzycznej, jak i artysta, który “zjadł zęby” w show biznesie. Nic dziwnego zatem, że od niemalże czterech dekad wszyscy zadają sobie to samo pytanie: jak ona to robi?

Początki kariery

Kariera Madonny ma swoje mało chlubne początki. 59-letnia dziś wokalistka zaczynała od sesji fotograficznych, w których pokazywała “to i owo”. Odwaga i determinacja sprawiły, że Madonna Louise Ciccone, bo tak naprawdę nazywa się piosenkarka, zaciekawiła swym talentem producentów muzycznych, którzy postanowili wykreować ją na gwiazdę. Już pierwszy jej album “Like a Virgin” z 1984 r. podbił niemal wszystkie listy przebojów, z Billboardem a czele i zapewnił jej rozpoznawalność i bajeczne dochody. Proste, melodyjne piosenki z kolejnych albumów okraszone pikanterią wizerunku umocniły tę pozycję, jednak przełomem w jej karierze były albumy: “Frozen” czy “Rebel Heart”, które podbiły serca nieco ambitniejszej publiczności.

Bajeczny majątek

Sekretem bajecznego sukcesu artystki są jej oszałamiające trasy koncertowe: według ostatnich szacunków, łączna kwota ze sprzedaży biletów na koncertach Madonny wynosiła aż 1,5 mld dolarów! Pozostałe dochody gwiazdy pochodzą m.in. ze sprzedaży płyt (ok. 300 mln. egzemplarzy) i innych wydawnictw oraz gadżetów. Oprócz tego wokalistka jest właścicielką wielu dochodowych interesów, m.in. marki modowej “Material Girl”, perfum, czy sieci ekskluzywnych siłowni Hard Candy Fitness. Łącznie jej majątek szacuje się na kwotę ok. 920 mln dolarów!

Od niedawna filarem wspierającym rozwój imperium Madonny jest także jej córka, Lourdes Leon. Choć 21 – letnia dziewczyna nie poszła w ślady sławnej mamy, to doskonale radzi sobie w show-biznesie jako modelka, projektantka i stylistka wielu gwiazd, w tym najważniejszej – Madonny!

Konkurencja

Choć artystka nie bez powodu nazywana jest “Królową Popu”, to jednak przyznać trzeba, że rośnie jej konkurencja! Jennifer Lopez, Beyonce, Rihanna czy Shakira to tylko niektóre gwiazdy, które talentem i majątkiem próbują dorównać starszej koleżance. Czy uda im się ta sztuka? No cóż, według najnowszych ustaleń, roczne zarobki dwóch wokalistek są wyższe niż “Królowej Popu”. Kto dokonał tej sztuki? Adele (w 2016 r. zarobiła 80,5 mln dol – 4 mln więcej niż Madonna) oraz Taylor Swift (dochód w 2016 r. – 170 mln dolarów, 93,5 mln dolarów więcej niż Madonna!). Póki co jednak autorka hitu “Music” jeszcze nie wybiera się na muzyczną emeryturę!

W jednej kategorii żadna z gwiazdek z pewnością nie jest w stanie pokonać Madonny: w romansach z młodszymi mężczyznami! Dlaczego? “To się po prostu samo dzieje. Większość mężczyzn w moi wieku ma żony i dzieci. Nawet jeśli nie mają, to są już mocno przyzwyczajeni do wygodnego życia. A ja jestem samotną matką i mam czwórkę dzieci. Trzeba być bardzo otwartym i lubić przygody, aby wiązać się z kimś takim, jak ja. Starsi mężczyźni nie nadają się do randkowania. Młodzi faceci mogą za to pozwolić sobie na zaangażowanie się w skomplikowany związek. Obie strony na tym korzystają.” – wyjaśniła Madonna w jednym z wywiadów.

Nowa miłość

Najnowsze doniesienia zachodnich mediów zdradzają, że ostatnia “zdobycz” wokalistki to 31 – letni model Kevin Sampaio. Tego, że jest niezwykle przystojny i świetnie zbudowany chyba nie trzeba dodawać…

P.S. Koniecznie obejrzyjcie naszą galerię! 🙂

 

Joanna Bielas

fot. Glinka Agency / Kathy Hutchins / PictureLux / Photoshot

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: