Londyńska premiera drugiej książki Anny Ewy Suski „Efektywny Biznes”

W stylowej restauracji Cote Brasserie 9 czerwca 2018 r. odbyła się premiera najnowszej publikacji Anny Ewy Suska. Wydarzenie wzbogaciło program Wielkiej Wymiany Kontaktów, cyklicznie organizowanej przez Katarzynę Dziubałkę.

 

Moda, sprzedaż, inwestycje

Poza premierą „Efektywnego Biznesu” gości przyciągnęły również zaplanowane na ten dzień wykłady ekspertów: stylistki i wizażystki Anny Smyk na temat wizerunku w biznesie, eksperta sprzedaży Marcina Kamody na temat efektywnej sprzedaży oraz Tomasza Stawiarza, który poruszył zagadnienia inwestowania w nieruchomości w Polsce. Ponad 60 przedsiębiorczych osób wzięło udział w bogatym programie wydarzeń oraz licznych rozmowach kuluarowych.

Posłuchajmy tej historii

Autorka książki Anna Ewa Suska jest mentorką biznesową (Suska Mentoring) oraz współwłaścicielką firmy szkoleniowej ExcellenceVale. Podczas prelekcji na scenie podzieliła się ona swoją inspirującą historią. Odebrała także kwiaty oraz gratulacje od ekspertów, z którymi rozmowy można przeczytać w książce. Następnie mentorka cierpliwie podpisywała liczne egzemplarze swoich obu pozycji: debiutu „MLM bez tajemnic” oraz najnowszej publikacji „Efektywny Biznes”.

Eksperci o swoim fachu

W wydarzeniu wzięli udział eksperci, którzy udzielili wywiadów do książki. Psycholog Anna Białous-Gryffiths, trener personalny Karol Tukiendorf, Matylda Setlak współwłaścicielka ExcellenceVale i właścicielka agencji komunikacji marketingowej All 4 Comms oraz Anna Smyk specjalistka od stylowych metamorfoz.

Na wydarzenie przybyła również znana trenerka rozwoju osobistego Gosia Górna, autorka książki „Expansion game”. Uczestnicy mogli zakupić różnorodne pozycje z dziedziny rozwoju osobistego oraz tradycyjnie spróbować pysznego tortu.

Książkę „Efektywny biznes“ można zamówić w serwisie: http://excellencevale.com/kategoria-produktu/ksiazki/

Patronami medialnymi wydarzenia zostało: Positive Business – portal dla ludzi biznesu UK.

Zobacz film o Suska Mentoring:

https://www.youtube.com/watch?v=lfUONP41JxM

Zobacz filmik i zdjęcia z premiery książki w Londynie:

https://www.facebook.com/ExcellenceVale/videos/264788174094162/

https://www.facebook.com/pg/ExcellenceVale/photos/?tab=album&album_id=266266207279692

2 lutego 2019 r. odbędzie się w Londynie kolejne wydarzenie organizowane przez ExcellenceVale, konferencja Skuteczna sprzedaż prowadzona przez dr. Mateusza Grzesiaka.

Więcej informacji na temat planowanych wydarzeń można znaleźć w serwisie www.excellencevale.com.  Firma nieustannie dodaje do swojej oferty kolejne produkty: szkolenia online, książki i ebooki.

O autorce:

Anna Ewa Suska – trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu, ekspert motywowania i inspirowania ludzi, niezależny konsultant, lider, wizjoner. Współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej, konsultingowej i szkoleniowej. Otrzymała tytuł „Lwice Biznesu” w plebiscycie magazynu „Law Business Quality”. Nominowana do konkursu organizowanego przez Zjednoczone Królestwo Polek w Wielkiej Brytanii „Polka Roku 2016” oraz do plebiscytu Business Woman Roku 2017.

 O ExcellenceVale

Firma oferuje szkolenia stacjonarne z najlepszymi polskimi trenerami, coachami i psychologami oraz biznesowe programy mentoringowe, a w przyszłości również inne produkty rozwojowe.

ExcellenceVale powstało po to, aby dostarczyć jak najlepszych narzędzi do rozwoju osobistego i biznesowego, a dzięki temu  wpływać na poprawę świadomości, rozwój wiedzy, umiejętności i postaw. Firma działa w branży rozwoju osobistego i biznesowego, kierując swoją ofertę do Polaków niezależnie od ich miejsca zamieszkania.

Dąży do momentu, gdy świadomość Polaków zmieni się w takim stopniu, że większość społeczeństwa będzie w stanie w pełni realizować swój potencjał osobisty, zawodowy i biznesowy.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: