Lekkość i energia. ASICS wprowadza trzecią odsłonę butów NOVABLAST z technologią sprężystej pianki FF BLAST PLUS

Marka ASICS wprowadza na rynek nowe buty do biegania – NOVABLAST 3. Łącząc geometryczny wzór origami z najnowszą technologią piankową, trzecia generacja unikalnego modelu amortyzującego zapewnia podczas biegu sprężystość, dynamikę, lekkość oraz energię.

 

 

 

Największą innowacją w porównaniu do poprzednika jest wyposażenie podeszwy środkowej w autorską technologię pianki FF BLAST PLUS. Dzięki dodatkowemu milimetrowi w pięcie i przedniej części stopy, nowy materiał amortyzujący gwarantuje maksymalną sprężystość i bardziej energiczne odbicie na każdym kroku. Ponadto, NOVABLAST 3 jest o około 22 gramy lżejszy od poprzedniej wersji, jeszcze skuteczniej nadążając za aktywnym stylem życia.

W celu poprawy wygody i dopasowania buta, w języku znalazła zastosowanie konstrukcja skrzydeł – ASICS’ Notch Tongue Construction. Napięcie na cholewce stabilizuje stopę dla równomiernego rozłożenia potencjalnych punktów nacisku oraz zmniejszenia ruchu języka. Ponadto, pięta została dodatkowo wzmocniona za pomocą bardziej wspierającej konstrukcji, odpowiedzialnej za jeszcze większą kontrolę podczas biegu.

Cały nasz zespół jest bardzo podekscytowany premierą modelu NOVABLAST 3. Dzięki ewolucji wzornictwa i zaawansowanej technologii, nowa generacja popularnych biegówek gwarantuje jeszcze lepsze wrażenia z biegania.

Naszą misją jest wsparcie wszystkich entuzjastów zdrowego stylu życia w doświadczaniu mocy sportu zarówno na ciele, jak i umyśle. Buty NOVABLAST 3 są lekkie, amortyzujące i sprężyste, stanowiąc prawdziwą motywację dla skutecznej implementacji naszej filozofii założycielskiej – „w zdrowym ciele, zdrowy duch” – powiedział Hisanori Fujita, kierownik działu obuwia sportowego w ASICS.

Model NOVABLAST 3 jest dostępny w odsłonie damskiej i męskiej od 1 września br. na ASICS.com, Eobuwie.pl, ButyJana.pl i Sklepbiegacza.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: