Legenda rocka na jednej scenie z 40-osobową orkiestrą!

Ponad 20 albumów, dziesiątki hitów  oraz wielopokoleniowa widownia – tak podsumować można 37. lat aktywności scenicznej formacji Lady Pank. Już w kwietniu grupa wystąpi dwukrotnie na jednej scenie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Wyjątkowe wydarzenia, łączące świat rocka i muzyki klasycznej odbędą się 15 kwietnia (Torwar, Warszawa) oraz 19 kwietnia (Gdynia Arena). Bilety w sprzedaży!

 

Lady Pank to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Wydali ponad 20 płyt oraz nagrali dziesiątki przebojów, które pokochało kilka pokoleń Polaków. Na ich koncerty tłumnie przychodzą fani w każdym wieku.  Bez względu na okres, w jakim dorastali, utwory takie jak „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona” czy “Zawsze tam, gdzie ty” na zawsze podbiły ich serca. A wszystko to za sprawą znakomitych melodii, ponadczasowych tekstów oraz charyzmy i wyrazistego głosu Janusza Panasewicza.

Janusz Panasewicz zaprasza na koncert w Gdyni:

https://www.youtube.com/watch?v=nSUrDLTBZ18

Mimo 37. lat aktywności scenicznej Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Kuba Jabłoński oraz Krzysztof Kieliszkiewicz  nie zwalniają tempa, nieustannie zaskakując fanów nowymi pomysłami. W połowie kwietnia zespół zaplanował da wyjątkowe koncerty symfoniczne. Pierwszy z nich odbędzie się już 15 kwietnia na warszawskim Torwarze, a drugi cztery dni później w Gdynia Arenie.  Symfoniczna odsłona rockowych hitów oraz aranżacje przygotowane specjalnie na tę okazję to propozycja zarówno dla miłośników mocnych brzmień, jak i muzyki klasycznej.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej ma na swoim koncie współpracę z Andreą Bocellim, jak również z wieloma gwiazdami polskiej sceny, a wśród nich: Kayah, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny. Z orkiestrą współpracowali również znamienici kompozytorzy: Krzesimir Dębski, Robert Janson, Bartosz Chajdecki czy Roberto Ignis.

Myślę, że to znakomita okazja, żeby zobaczyć klasyków polskiego rocka, czyli Lady Pank w innej, można powiedzieć “uszlachetnionej” odsłonie, w której doskonale znane przeboje pojawią się w symfonicznych aranżacjach. Dla fanów taki koncert to pozycja obowiązkowa! – komentuje Marcin Bąkiewicz, Dyrektor Muzyczny Antyradia.

Lady Pank Symfonicznie:

15 kwietnia –  Torwar, Warszawa

19 kwietnia –  Gdynia Arena, Gdynia

BILETY (MIEJSCA SIEDZĄCE):

Kategoria I – 155 PLN

Kategoria II – 125 PLN

Kategoria III – 95 PLN

Kategoria IV – 65 PLN (tylko w Gdyni)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10).

Sprzedaż internetowa: stodola.pl, ticketclub.pl,

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: