Latte na nowo podbija serca zwolenników kawy. Sprawdź dlaczego!

Jak połączyć dietę redukcyjną z codziennym rytuałem picia kawy? Jak wkomponować nasz ulubiony napój w zdrowy tryb życia? Kluczem do sukcesu jest Wysokobiałkowe Latte od Activlab. Energetyczna i pełnowartościowa kawa przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom „małej czarnej”. Prosta w przygotowaniu, smaczna i… zdrowa – pozbawione cukru i aspartamu latte cechuje się niską wartością energetyczną.

 

Wysokoproteinowa kawa latte wzbogacona magnezem i witaminą B6 dostępna jest w formie 30-gramowych saszetek. Produkt stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej kawy, wzbogacając ją o szereg mikro- i makroskładników oraz cennych związków.

Aromatyczna kawa latte o znacznej zawartości białka (koncentrat białka serwatkowego z mleka) – poza niewielkim stężeniem kawy rozpuszczalnej (6,7%) posiada również: aromaty, węglan magnezu, substancję słodzącą (sukraloza), chlorowodorek pirydoksyny. Dodatkowo, produkt może zawierać gluten i soje bądź ich pochodne.

Wyborna, wysokoproteinowa latte od Activlab szybko zyskała zwolenników w postaci smakoszy kawy. Napój ten, mimo że tylko imituje „małą czarną”, doskonale sprawdzi się w czasie diety redukcyjnej. Produkt bowiem jest niskokaloryczny, a dodatkowo nie posiada szkodliwych cukrów. To jednak niejedyne zalety, jakie zostały docenione przez Konsumentów. Klienci chwalą wysokobiałkową (ponad 20 gram białka) kawę za smak, aromat oraz konsystencję. 30 gram rozpuszczonego w letniej wodzie proszku może bez większych przeszkód pełnić rolę pełnowartościowego śniadania.

Prezentowane latte charakteryzuje się wysoką zawartością magnezu. Klasyczna kawa sprzyja niedoborom tego pierwiastka, co przekłada się na bolesne skurcze mięśni, zaburzenia układu nerwowego oraz problemy ze snem. Spora dawka węglanu magnezu – magnezu w łatwo przyswajalnej formie – uzupełnia niedobory tak ważnego dla naszego organizmu pierwiastka. Wysoka zawartość protein – koncentratu białka serwatkowego – charakteryzuje się doskonałym aminogramem. Latte jest zatem nie tylko smaczna, ale również odżywcza – zapewnia optymalną podaż białka nawet dla osób aktywnych. Nie sposób nie wspomnieć również o witaminie B6. Ta stymuluje wiele kluczowych dla organizmu reakcji biochemicznych – bierze udział w trawieniu substancji odżywczych, wpływa na pracę układu nerwowego i sercowo-naczyniowego, a także warunkuje odpowiednią energetykę w ustroju. Niedobory witaminy B6 mogą doprowadzić do wielu dysfunkcji nie tylko natury fizycznej, ale również psychicznej.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: